Роз’яснення АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо демонтажу обладнання у населених пунктах Новогалещенської та Пришибської громад

Роз’яснення АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо демонтажу обладнання у населених пунктах Новогалещенської та Пришибської громад

Днями у ЗМІ м. Кременчука з’явилися публікації, що містять недостовірну інформацію про причини та обставини демонтажу обладнання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у деяких населених пунктах Новогалещенської ОТГ (смт Нова Галещина, селах Заруддя, Бондарі, Остапці, Ревівка, Василенки) та Пришибської громади (с. Єрестівка).

Автор цієї публікації необґрунтовано звинувачує АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у зумисному припиненні електропостачання та демонтажу обладнання, що належить йому на правах власності. Насправді ж, згаданий демонтаж - вимушений захід. Рішення про нього Товариство прийняло, щоб запобігти подальшим крадіжкам свого обладнання. Нагадаємо, 15 та 18 травня невідомі особи вчинили протиправні дії на двох повітряних лініях, які обслуговуються Великокохнівською та Козельщинською філіями. Було викрадено близько 9 кілометрів алюмінієвого проводу на ПЛ 10 кВ «Ємці» від ПС-35/10 кВ «Потоки», а також 44 опори разом з металоконструкціями, та 9,5 км проводу на ПЛ 10 кВ «Остапці» від ПС-35/10 кВ «Потоки». Повторна крадіжка сталася 27 червня 2021 року поблизу села Єрестівка.

По всіх цих фактах подані відповідні заяви до поліції. Внаслідок протиправних дій було припинено електропостачання семи населених пунктів.

Відтоді АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» постійно намагається відновити електропостачання споживачів Новогалещенської та Пришибської громад, адже єдиним правильним способом постачання електроенергії споживачам цих громад є розподіл її мережами АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», а не ТОВ «Біланівський ГЗК». Однак щоразу зіштовхується зі спротивом з боку персоналу ТОВ «Біланівський ГЗК» та ТОВ «Єрестівський ГЗК», які під будь-якими приводами перешкоджають працівникам Товариства потрапити на згадані об’єкти і провести роботи з відновлення опор та монтажу ПЛ 10 кВ «Ємці» від ПС «Потоки» 35/10 кВ та ПЛ 10 кВ «Остапці» від ПС «Потоки» 35/10 кВ. Про недопуск працівників Товариства до обʼєктів, які є його власністю, складено 30 відповідних Актів.

акти акти акти акти

Про ситуацію, що склалася Товариство неодноразово повідомляло до державних органів: Кабінету Міністрів України, РНБО, НКРЕКП, Держенергонагляду та ін. Але на сьогодні допомоги у відновленні електропостачання вказаних населених пунктів, у т.ч. і від Кременчуцької райдержадміністрації, Товариство не отримало.

Варто зауважити, що автор згаданої публікації є некомпетентним у питаннях електроенергетики. Адже у матеріалі вказав, що АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - це компанія, що здійснює виробництво, передачу та постачання електричної енергії. Тоді як із цього переліку вірне лише те, що Товариство надає послуги з розподілу електричної енергії.

Виходячи з цього, АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вкотре заявляє, що будь-які дії із перешкоджання його діяльності є незаконними.

Сподіваємося, що наші роз’яснення та додані до статті документи допоможуть у подальшому чесно і об’єктивно висвітлювати інформацію з даного питання.

Адміністрація АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Полтаваобленерго демонтаж обладнання ЗМІ пояснення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
95 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии