
17:32, 13 липня 2021 р.
Надійне джерело
Знову добрі новини з будівельного майданчика на новому мосту

Народний депутат Юрій Шаповалов відвідав будівельний майданчик у Кременчуці. Новий міст почнуть зводити у вересні. Наразі будують офісні та лабораторні комплекси.
Про це нардеп повідомив у соцмережі Фейсбук:
Оглянув три будівельні майданчики на місці зведення нового мосту в Кременчуці. Зараз тут монтують житловий та офісний комплекси, спеціальну будівельну лабораторію, їдальню для робітників. Всі об’єкти будуть завершені до вересня, коли почнуться головні роботи з будівництва самого мосту. Новий міст буде найкрасивішим в Україні. Він матиме 4 смуги руху (по дві в кожному напрямку). Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км. Будівництво веде турецька компанія Doğuş.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
12:19, 19 червня
08:45, 9 червня
12:19, 19 червня