У Біланівського ГЗК ніхто ліцензії не відбирав: гендиректор підприємства дав коментар

У Біланівського ГЗК ніхто ліцензії не відбирав: гендиректор підприємства дав коментар

На Біланівському ГЗК заперечили інформацію про ніби то припинення ліцензії на роботу підприємства.

Спростування інформації гендиректор комбінату оприлюднив через ЗМІ. "Керменчуцька газета" отримала коментар від керівництва комбінату.

Інформацію, розповсюджену деякими ЗМІ, політиками та активістами, стосовно анулювання або зупинення ліцензій або інших дозволів на здійснення діяльності БГЗК називають недійсною.

 Указ Президента України №266/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» стосується  Галещинського залізорудного родовища, а не Біланівського ГЗК.

Біланівський ГЗК продовжує роботу в штатному режимі, ліцензія або інші дозволи на розробку Біланівського родовища не анульовувались і не призупинялися»,- повідомив Генеральний директор Біланівського ГЗК Юрій Химич.

Комбінат, за словами директора, проводив роботи по розробці Галещинського родовища.

"Для цього інститутом «Южгіпроруда» вже було розроблено проєкт будівництва шахти, який отримав позитивний висновок експертизи та відповідне погодження з боку Держпраці. Також вже розроблено проєкт гірничого відводу та проводиться робота щодо отримання самого Акту гірничого відводу.

Доречі, цей проєкт також погоджений Державною службою України з питань праці та направлений для отримання Акту гірничого відводу в Головне управління Держпраці у м. Києві." - пише "Кременчуцька газета"

Проводилося геологічне вивчення Галещинського родовища. Тепер ці роботи зупинені, відповідно до Указу Президента, але Сам Біланівський ГЗК продовжує роботу в штатному режимі.

За матеріалами "Кременчуцька газета"

гзк зеленський президент указ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
95 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии