Кременчужанам представили Керівництво для роботодавців у сфері гендерної рівності

Кременчужанам представили Керівництво для роботодавців у сфері гендерної рівності

Конфедерація роботодавців України представляє Керівництво для роботодавців у сфері гендерної рівності та недискримінації, розроблене за підтримки Міжнародної організації праці (МОП), для допомоги роботодавцям України у просуванні рівності та запобіганні дискримінації. Про це повідомили на сайті міськвиконкому.

Загальновідомим є факт, що забезпечення принципів збереження різноманітності у формуванні людського капіталу сприяє економічному зростанню та розвитку. З метою збереження конкурентоспроможності в сучасних умовах, що швидко змінюються, роботодавцям слід адаптувати свою політику, практику та культуру до сучасних запитів працівників. Інвестування у постійний розвиток працівників має вирішальне значення для інновацій, ефективності та репутації бізнесу. В цілому, розроблення та впровадження гендерно-чутливих та недискримінаційних практик управління є не лише відповіддю на вимоги законодавства, але відносять до категорії SMART- рішень для сучасного способу ведення бізнесу.

Суворе дотримання принципів недискримінації та рівності можливостей є запорукою розвитку високоякісного та різноманітного людського капіталу. Дискримінація включає будь-яке розрізнення, недопущення або перевагу, що робиться за ознакою раси, кольору шкіри, статі, релігії, політичних переконань, іноземного походження або соціального походження і призводить до знищення або порушення рівності можливостей чи поводження в галузі праці та занять, як це визначено Конвенцією МОП про дискримінацію у галузі праці та занять, яку Україна ратифікувала в 1961 р. З того часу Україна ратифікувала найважливіші міжнародні конвенції про недискримінацію та рівні можливості, які стали невід'ємною частиною національного законодавства.

У 2019 році Конфедерація роботодавців України стала першим національним об’єднанням організацій роботодавців світу, яке набуло членства Міжнародної коаліції «За рівну оплату праці рівної цінності» (Equal Pay International Coalition, EPIC), яку започаткували Міжнародна організація праці, ООН-Жінки та ОЕСР.

Рівна оплата праці за однакову цінність є важливою частиною забезпечення недискримінації та рівного поводження на робочому місці, і роботодавці України можуть зіграти вирішальну роль у подоланні гендерних розбіжностей в оплаті праці. Керівництво спрямоване на надання практичних порад роботодавцям щодо застосування найбільш типових та найважливіших аспектів національного законодавства, спрямованого на розвиток та підтримку продуктивних трудових 5 відносин, встановлених з дотриманням принципів недискримінації та рівних можливостей.

Керівництво розглядає трудові аспекти гендерної недискримінації, охоплюючи питання пошуку роботи, працевлаштування, організацію сприятливих умов праці, оплату праці, професійний розвиток та просування по службі, припинення трудових відносин. 

Докладно можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

роботодавець робота
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
22 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии