• Главная
  • Продавчиню м'ясного магазину засудили за купівлю вогнепальної зброї
15:03, 2 августа
Надежный источник

Продавчиню м'ясного магазину засудили за купівлю вогнепальної зброї

Продавчиню м'ясного магазину засудили за купівлю вогнепальної зброї

Крюківський районний суд розглянув кримінальну справу і виніс вирок кременчужанці. Продавчиню м'ясного магазину засудили за купівлю вогнепальної зброї.

Справу уродженки м. Кременчука, громадянки України, освіта середня, заміжньої, працюючої продавцем в магазині «Будинок М`яса», маючої на утриманні малолітню дитину, раніше не судимої, розглядав суддя Маханьков.

Суд встановив:

В вересні місяці 2019 року жінка придбала в мережі інтернет, на невстановленому слідством сайті, стартовий пістолет «RETAY X1» калібром 9 мм, який в подальшому усвідомлюючи, що придбаний нею стартовий пістолет «RETAY X1» калібром 9 мм є короткоствольною, гладкоствольною, вогнепальною зброєю, виготовленою шляхом переробки стартового пістолета «RETAY X1» калібром 9 мм, зберігала його за місцем свого проживання за адресою без передбаченого законом дозволу.

У помешканні, де проживає жінка було проведено обшуки 02.04.2021.

Відтак  виявлено та вилучено стартовий пістолет «RETAY X1» калібром 9 мм.

Відповідно до висновку експерта  пістолет «RETAY X1» калібром 9 мм, - є коротко ствольною, гладко ствольною, вогнепальною зброєю виготовленою шляхом переробки стартового пістолета «RETAY X1» калібром 9 мм, промислового виготовлення, що виражається в видаленні штатного ствола та встановленні на його місце наскрізного гладкого ствола, заглушені газовідвідного отвору самостійним способом. Даний пістолет, придатний для проведення пострілів стартовими патронами калібру 9 мм Р.А.К., комбінованим зарядом, шляхом роздільного спорядження зі снарядом діаметру 6.6 мм., та іншими патронами з аналогічним розмірами.

У ході досудового слідства між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Замулко О.А. , якому на підставі ст.37 КПК України надані повноваження прокурора у кримінальному провадженні і обвинуваченою  в присутності адвоката Плескач А.З. укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою беззаперечно визнала себе винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.263 ч.1 КК України, а також сприяла розслідуванню кримінального провадження.

Суд вирішив признати жінку винуватою за ст.263 ч.1 КК України та призначити узгоджене покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/96735094

        Але  звільнити  засуджену  від  відбування призначеного судом  покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши 1 (один ) рік іспитового строку.

Головуючий: суддя Маханьков О.В.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#суд #справа #вирок
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...