• Главная
  • Новий закон: Власники нерухомості мають внести дані техпаспорту у електронну базу
08:16, 4 августа
Надежный источник

Новий закон: Власники нерухомості мають внести дані техпаспорту у електронну базу

Новий закон: Власники нерухомості мають внести дані техпаспорту у електронну базу
На своїй офіційній сторінці у соцмережі ФБ звернулися до громадян з наступною інформацією.

До уваги заявників!

У Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (далі-ЄДЕССБ) відбулися оновлення. Йдеться про інформацію, яка стосується проєктної документації щодо об’єктів будівництва, відомостей про проведену технічну інвентаризацію та адреси об’єкта нерухомого майна.

З набранням чинної Постанови КМУ від 02.07.2021 року, якою затвердженно Порядок ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, вищезазначена інформація ЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ до ЄДЕССБ з метою перевірки відомостей технічних паспортів і довідок щодо змін у складі об'єктів нерухомого майна.
Так, починаючи з 01.08.2021 року, для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно Вам необхідно ПОПЕРЕДНЬО ЗВЕРНУТИСЬ ДО СУБ’ЄКТА ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ для ВНЕСЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ПАСПОРТУ до електронної бази у сфері будівництва.
Зверніть увагу! Законодавством не встановлено будь-яких винятків в залежності від дати проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна чи складання технічного паспорту. Тобто, якщо Ваш технічний паспорт виготовлений ДО 01.08.2021 року застосовуються аналогічний алгоритм дій.

Також повідомляємо, що відповідно до Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року № 690 встановлено, що адреса вважається присвоєною з дня  внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про її присвоєння.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#техпаспорт #кременчук #базаданих
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...