• Главная
  • Без насильства і погроз: кременчужанин підписав зізнання про наругу над могилами
07:35, 6 августа
Надежный источник

Без насильства і погроз: кременчужанин підписав зізнання про наругу над могилами

Без насильства і погроз: кременчужанин підписав зізнання про наругу над могилами

7 травня 2021 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області оголосив вирок кременчужанину.

Судили уродженця м. Кобеляки, не працюючого не одруженого, кілька разів судимого.

Не встиг чоловік відбути 5-ий строк, як отримав 6-ий.

Чоловік відбував умовний термін на волі.  І як стверджує слідство здійснив наругу над могилами.

З 01.11.2020 по 03.11.2020, за попередньою змовою з невстановленою особою, діючи умисно, маючи на меті корисливий мотив , перебуваючи на території "Староревівського" кладовища, що по вул. Б. Хмельницького в м. Кременчук, шляхом вільного доступу, вчинив наругу над місцем поховання померлої, 1921-1986 р.ж., поєднану з незаконним заволодінням предметами, що знаходяться в місці поховання, виявляючи неповагу до пам`яті і праху похованої, використовуючи кухонний ніж та металеву арматуру, які заздалегідь приніс із собою, викопав з-під стели могили металеві підпірки, які виніс з території цвинтаря.

З викраденим з місця вчинення злочину зник, використавши його на власний розсуд.

На цьому чоловік не зупинився, згодом здійснив наругу над мгилою особи 1903-1996 р.ж. Далі - над могилою особи 1923-2005 р.ж.

А також над могилою особи 1930-1978 р.ж. Загалом обікрав 4 могили.

Дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ч.3 ст. 297 КК України як наруга над місцем поховання померлого, поєднаній з незаконним заволодінням предметами, що знаходяться на могилі, вчинені повторно за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів.

15.12.2020 року між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Анюховською Я.Л. та обвинуваченим укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою  беззастережно визнав себе винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень , передбачених ч.3 ст. 297 КК України.

Окрім цього, до угоди про визнання винуватості долучені заяви від потерпілих  відповідно до яких останні надали письмову згоду прокурору на укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим.

"Захисник Шевченко С.М. також вважав можливим затвердити угоду про визнання винуватості, зазначивши, що при укладенні угоди були дотримані правила та вимоги, передбачені кримінальним процесуальним законодавством України та КК України, при цьому обвинуваченим вищезазначена угода була укладена з прокурором добровільно, без застосування насильства, примусу, погроз і в його присутності"

Чоловіка суд вирішив визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення , передбаченого ч.3 ст. 297 КК України, та призначити узгоджене сторонами покарання у виді 4 (чотирьох) років обмеження волі.

На підставі ч. 1 ст. 71 КК України шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за вироком Автозаводського районного суду м. Кременчука від 07.04.2017 року призначити  остаточне покарання у виді обмеження волі на строк 4 роки 1 місяць.

Суддя:

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...