• Главная
  • Стріляв з вогнепальної зброї по відвідувачах бару «Barbaris»: суд оголосив вирок хулігану
08:07, 6 августа
Надежный источник

Стріляв з вогнепальної зброї по відвідувачах бару «Barbaris»: суд оголосив вирок хулігану

Стріляв з вогнепальної зброї по відвідувачах бару «Barbaris»: суд оголосив вирок хулігану

Ще у минулому році у Кременчуці сталася стрілянина прямо у закладі громадського харчування. Тоді чоловіка було затримано. Ввесь цей час тривали слідчі та судові процеси. І ось 07 травня 2021 року Автозаводський районний суд м. Кременчука виніс вирок. Суддя Гусач О.М. займався справою.

Чоловік, що стріляв, виявився уродженцем м. Кременчука. Освіта в нього вища, ФОП, не одружений, до цього раніше не судимий.

У реєстрі судових справ йдеться по суті справи:

19.09.2020 близько 16 год. 30 хв., чоловік перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, у громадському місці, а саме на літньому майданчику в барі «Barbaris», розташованого по вул. Коцюбинського, 1, що в м. Кременчук, Полтавської області, де знаходились інші відвідувачі, з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувався особливою зухвалістю, нехтуючи загальноприйнятними правилами поведінки, у присутності відвідувачів даного закладу, безпричинно розпочав словесний конфлікт, який супроводжувався нецензурною лайкою, з адміністратором закладу, яка в цей час знаходилась на робочому місці та не зважаючи на неодноразові прохання адміністратора закладу припинити протиправні дії та покинути територію закладу, продовжив свої протиправні дії прагнучи показати свою перевагу, протиставляючи себе іншим особам і не звертаючи увагу на зауваження. Після чого цей чоловік , діючи з хуліганських мотивів, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, що виразилось в ігноруванні та зневажливому ставленні до загальноприйнятих норм моралі та відкрито демонструючи свою грубу поведінку існуючим у суспільстві правилам і нормам поведінки, супроводжуючи свої дії особливою зухвалістю, дістав із чорної сумки через плече вогнепальну зброю - револьвер «Корнет-С калібр 9 мм Україна» з набоями до неї, з якої почав здійснювати безладну стрілянину, а саме здійснив три постріли у бік відвідувачів закладу, що створило реальну загрозу для життя чи здоров`я громадян та спричинило тимчасове припинення нормальної діяльності закладу відпочинку.

В подальшому хуліганські дії цього чоловіка були припиненні відвідувачем закладу.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.4 ст.296 КК України, як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї.

07 травня 2021 року між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Мельником О.В. і обвинуваченим ОСОБА_1 укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України.

Отже суд ухвалив:

Затвердити угоду про визнання винуватості між обвинуваченим та прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Мельником Віктором Олександровичем, укладену 07 травня 2021 року.

Чоловіка визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 296 КК України, та призначити узгоджене сторонами покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 1 (один) рік, поклавши відповідно до ст. 76 КК України обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання.

Процесуальні витрати пов`язані із залученням експертів на суму 1307 грн. 60 коп. стягнути з на користь держави.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль #суд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...