• Главная
  • 94 дитини отримають сертифікати на позашкільну освіту по литовському проекту
11:01, 29 августа
Надежный источник

94 дитини отримають сертифікати на позашкільну освіту по литовському проекту

94 дитини отримають сертифікати на позашкільну освіту по литовському проекту

Про це стало відомо на засіданні  конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти на 2021/2022 навчальний рік. У  Кременчуці подібний конкурс у  рамках українсько-литовського проєкту проводиться  третій рік поспіль. Цього року послугами неформальної  освіти за рахунок місцевих видатків будуть охоплені 94 дитини. Кожному здобувачу такої освіти щомісячно з міського бюджету виділятимуть 300 грн..  Вцілому, на ці цілі на навчальний рік спрямують понад 260 тис. грн..

Участь у конкурсі програм із позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці  на 2021-2022 навчальний рік, який відбувся 26 серпня, взяли 3 громадські організації з 5 навчальними програмами. 

У рамках першого конкурсного етапу була проведена презентація навчальних програм провайдерами позашкільної освіти, а саме:

«Освітній центр «Gorodok»  представив  Навчальну програму з позашкільних занять  «Хореографія» і Навчальну програму  з позашкільних занять «Кіокушинкай карате»;

«Освітній центр «Інша Освіта» представив  Навчальну програму з позашкільних занять з вивчення англійської та польської мови для впевненого майбутнього (рівень володіння від А1 до С2) і Навчальну програму  з позашкільних занять ІТ-курси для школярів віком від 6 до 17 років за методикою кращих інноваційних IT-шкіл Ізраїлю, Канади, США згідно принципів демократичної школи та етичного навчання;  

Громадська організація «Центр психологічної допомоги «Абетка душі» представила Навчальну програма з позашкільних занять «РОБОТОТЕХНІКА».

Члени конкурсної комісії одноголосно вирішили забезпечити 94 кременчуцькі дитини для участі в навчальних програмах, що реалізовуватимуть провайдери неформальної освіти.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#литва #освіта
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...