• Главная
  • Кременчужани гинуть від вживання грибів, сальмонельозу та ботулізму
11:38, 21 сентября
Надежный источник

Кременчужани гинуть від вживання грибів, сальмонельозу та ботулізму

Кременчужани гинуть від вживання грибів, сальмонельозу та ботулізму

За минулий рік по офіційним даним в Україні від отруєння грибами померло 11 осіб. Отруєнь всього було - 299.

Про це було повідомлено на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС.

У 2021 році після вживання дикорослих грибів постраждало 54 українця,  в тому числі -  14 дітей; померло 3 особи, з них 1 – дорослий і 2 – дітей.

У 2020 році був зареєстрований 1 смертельний випадок отруєння грибами. За 8 місяців поточного року через вживання дикорослих грибів у  місті було 3 випадки отруєнь із 4 постраждалими.

Варто відзначити, що у Кременчуці протягом останніх двох років не було підтверджених випадків зараження ботулізмом і сальмонельозом.  По Україні у 2020 році було зареєстровано 40 випадків  ботулізму, у 2021 році – 71 випадок, 6 випадків із летальним наслідком.

Щодо кишкових інфекцій, то цього року у Кременчуці спостерігається ріст на 14%. За статистикою, у 2020 року таких захворювань було зареєстровано 157 випадків, то вже за 9 місяців цього року – 166 випадків. Всі ці кишкові інфекції здебільшого виникають через вживання громадянами продуктів домашнього виробництва молочного та  м`ясного походження, погано оброблених овочів і фруктів, риби тощо.

На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС було вирішено  визначити осередки виникнення стихійної торгівлі у населених пунктах громад та ліквідувати їх.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#теб #гриби #інфекція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...