• Главная
  • Опалювальний сезон на носу: чи готове місто?
11:59, 21 сентября
Надежный источник

Опалювальний сезон на носу: чи готове місто?

Опалювальний сезон на носу: чи готове місто?

Сьогодні  на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС обговорювалося питання про підготовку об'єктів комунального господарства, енергозабезпечення, зв’язку, культури та соціального призначення (лікарняно-профілактичні та освітні заклади) до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років у Кременчуці.

Підприємства теплоенергетики та об’єкти соціально-культурної сфери технічно готові до початку опалювального періоду.

  Вцілому, за інформацією керівників Кременчуцької ТЕЦ, КП «Теплоенерго» робота  з підготовки до осінньо-зимового періоду ведеться відповідно до затверджених графіків. Житловий фонд, який обслуговується управляючими компаніями готовий до осінньо-зимового періоду на 97 %, будинки ОСББ – на 53%.  Наразі комунальники усувають пориви теплових мереж, виявлені при проведення гідравлічних випробувань. У центральній частині міста таких було виявлено 22, з них 15 ще залишаються у роботі, на Молодіжному наразі усувають 2 пориви теплових мереж.

Представники Кременчуцької ТЕЦ та КП «Теплоенерго» поскаржилися на заборгованість перед підприємствами за отримані послуги теплопостачання. Так, лише  КП «Теплоенерго» населення заборгувало близько 40 млн. грн. Комунальне підприємство, в свою чергу, має борг перед ТЕЦ «Крюківський вагонобудівний завод».

Тож  керівники теплогенеруючих підприємств звернулися до кременчужан з проханням погасити борги за опалення та гаряче водопостачання, щоб у них була можливість закупити газ, необхідний для виробництва тепла.

Комунальні підприємства також готують до роботи в зимовий період снігоприбиральну техніку та  матеріали для посипання доріг та тротуарів під час ожеледиці. На сьогоднішній день КАТП-1628 вже заготовило 1250 тон протиожеледної суміші.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#опалення #квбз #теплоенерго
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...