• Главная
  • Карантин у Кременчуці: що можна, а що заборонено у "жовтій" зоні
09:00, 24 сентября
Надежный источник

Карантин у Кременчуці: що можна, а що заборонено у "жовтій" зоні

Карантин у Кременчуці: що можна, а що заборонено у "жовтій" зоні

 21 вересня на  позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про введення жовтого рівня карантину.

У межах цього рівня заборонено, зокрема,  

проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо. Водночас вимоги до жовтого рівня є пом’якшеними для вакцинованих. 

Обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Верифіковувати безпечність відвідувачів чи працівників закладів (крім освіти)  мають за наявністю  міжнародних свідоцтв, “жовтих” чи “зелених” внутрішніх COVID-сертифікатів, довідки  про щеплення, чинної довідки про негативний результат (72 год) ПЛР-тесту чи експрес-тестування на антиген.

Заклади освіти зможуть працювати лише за умови наявності не менше як 80% працівників хоча б одного щеплення.

Всі школи та дошкільні заклади міста, що знаходяться в його підпорядкуванні,  продовжать  працювати у звичайному режимі, тому що більше 80% педагогічних працівників вакцинувалися проти коронавірусу, що відповідає діючим карантинним вимогам.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вакцина #медики #коронавірус
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...