• Главная
  • В Україні вилучили масло: 43 оператори ринку підроблювали солодковершковий продукт
13:02, 27 сентября
Надежный источник

В Україні вилучили масло: 43 оператори ринку підроблювали солодковершковий продукт

В Україні вилучили масло: 43 оператори ринку підроблювали солодковершковий продукт

З початку року фахівцями Держпродспоживслужби зафіксовано 198 порушень, пов’язаних з обігом фальсифікованого масла.

Припинено обіг 556 кг продукту та вилучено 2,4 тонни масла.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

 Держпродспоживслужба каже,що постійно контролює молочну продукцію, яка представлена у закладах громадського харчування та торгівлі, на наявність фальсифікату.

Це - найчастіше підроблюваний продукт.

З початку року проведено 9,8 тисяч моніторингів діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють обіг солодковершкового масла, та більше ніж 2 тисячі перевірок закладів торгівлі та громадського харчування на предмет виявлення фальсифікації традиційних молочних продуктів. Відібрано 871 зразок молочної продукції, серед яких за результатами лабораторних досліджень в 45 випадках виявлено жири немолочного походження, - повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Припинено роботу 43 операторів ринку. На виробників оформлено 156 приписів про усунення невідповідностей, пов’язаних з впровадженням програм передумов системи управління безпечності харчових продуктів на підприємстві. На 21 посадову особу винесено постанови про порушення.

Крім того, є випадок добровільного вилучення з продажу партій продукції на основі рисового борошна під брендом Nestlé SA, що мала невідповідність – завищений вміст кадмію для стандартів дитячого харчування. Так, компанія ТОВ «Нестле-Україна» проінформувала Держпродспоживслужбу про вилучення в січні-лютому 2021 року з обігу та зняття з продажу в торговій мережі більше 6,4 тонн (каші для дитячого харчування). Вилучена продукція утилізована відповідно до норм чиного законодавства.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#держпродспоживслужба
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...