• Главная
  • Що буде тому, хто вкрав дві секції паркану: суд оголосив вирок
08:18, 15 октября
Надежный источник

Що буде тому, хто вкрав дві секції паркану: суд оголосив вирок

Що буде тому, хто вкрав дві секції паркану: суд оголосив вирок

04 жовтня 2021 року  Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі: головуючої судді Клименко С.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в залі судових засідань в місті Кременчуці кримінальне провадження  внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021170540000302 від 01.09.2021 по обвинуваченню, уродженця с.Червона Знам`янка Кременчуцького району Полтавської області, українця, громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, має малолітню дитину, непрацюючого,  раніше не судимого, встановив:                                           

Чоловік 29 серпня 2021 року о 13 год. з метою крадіжки чужого майна прибув до домоволодіння потерпілого, де шляхом відкриття хвіртки паркану, яким огороджене вказане домоволодіння проник на подвір`я та реалізуючи свій злочинний намір, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх наслідки та бажаючи їх настання, з корисливих мотивів та мети, скориставшись відсутністю власника та інших сторонніх осіб, таємно,  викрав дві секції металевого паркану, які зберігались на подвір`ї, вартістю згідно висновку судової товарознавчої експертизи №3470 від 02 вересня 2021 року 491 грн.25 коп., винісши їх за територію домоволодіння, зник з місця злочину та розпорядився викладеним на власний розсуд, спричинив матеріальну шкоду  у вказаному розмірі.

Виходячи із наданих матеріалів і пояснень обвинуваченого  в судовому засіданні,  суд кваліфікує його дії за ч.3 ст.185  КК України, оскільки він вчинив крадіжку поєднану з проникненням у інше сховище.

Так, чоловік розкаявся  у вчиненому, сприяв розкриттю злочину, раніше не судимий і суд визнає ці обставини пом`якшуючими його покарання.

Обставин, що обтяжують його покарання не встановлено.  

Суд ухвалив: визнати винуватим   у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст.185  КК України призначивши покарання  в виді позбавлення волі  на строк  3 (три) роки.

Відповідно до ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного судом покарання з випробуванням та іспитовим строком  тривалістю 1 (один) рік.  

На підставі ст.76 КК України зобов`язати засудженого  не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації, повідомляти уповноважений орган  з питань пробації про зміну місця проживання та роботи, куди  періодично з`являтися для реєстрації.

Речові докази: секцію огорожі, яка складається з кутника розміром 70мм та довжиною 2,4м,  до якого приварені металеві пластини (штамповка) в кількості 9  шт. розміром 15х90мм та товщиною 2мм та секцію огорожі, яка складається з кутника розміром 70мм та довжиною 2,4 мм,  до якого приварені металеві пластини (штамповка) в кількості 22 шт. розміром 15х90мм та товщиною 2мм передані на зберігання власника залишити в його володінні і користуванні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...