• Главная
  • Тільки не сміємося: спортивні секції переводять на дистанційку
12:44, 26 октября

Тільки не сміємося: спортивні секції переводять на дистанційку

Тільки не сміємося: спортивні секції переводять на дистанційку

У Кременчуці спортивні заклади позашкільної освіти переводять на дистанційне навчання.

Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання про ускладнення епідемічної ситуації.

У Кременчуці погіршується стан із захворюваністю. З початку вересня  відмічається постійне зростання захворюваності  на гострі респіраторні вірусні інфекції, пневмонії та  COVID-19 серед дорослого та дитячого населення.

Наразі  у Кременчуці зареєстровано всього 11627 випадків захворювання на COVID-19, одужало - 9617 осіб, померло - 324 хворих. На стаціонарному лікуванні перебуває 162 дорослих (111 - м. Кременчук та 51 - прилеглі райони) з підозрою на COVID-19 – 31 пацієнт. 179 осіб перебуває на кисневій підтримці.

Розглянувши це питання, з метою запобігання поширенню вірусної інфекції серед дитячого населення,  прийнято рішення  запровадити з 26.10.2021 терміном на чотири тижні  у підпорядкованих комунальних закладах позашкільної освіти, комунальних закладах культури, комунальних закладах фізичної культури і спорту Кременчуцької міської територіальної громади режим роботи закладів з використанням технологій дистанційного навчання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#карантин #кременчук #хворі
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...