• Главная
  • Таємнича історія: як більше 10 раз судимий на трусах та бюстгалтерах впіймався
09:18, 29 октября 2021 г.
Надежный источник

Таємнича історія: як більше 10 раз судимий на трусах та бюстгалтерах впіймався

Таємнича історія: як більше 10 раз судимий на трусах та бюстгалтерах впіймався

Дуже цікава справа розглядалася у суді Кременчука днями.

Більше 10 разів судимий чоловік, здавалося б не мав шансів бути знайденим після викрадення трусів та бюстгалтерів, але його таки знайшли.

З матеріалів справи вбачається, що Кременчужанин вкрав білизну з магазину "Аврора" і спокійнісінько вийшов з магазину.

Справа № 524/9480/21 у судовому реєстрі розповідає про вирок наступне.

12 жовтня 2021 року Автозаводський районний суд м.Кременчука в складі:

Головуючої судді - Обревко Л.О.

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Кременчук Полтавської області кримінальне провадження, що зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за № 12021170500001467, по обвинуваченню:

уродженця м.Кременчука Полтавської області, українця, громадянина України, освіта середня, не одруженого, не працюючого.

з 1996 року по 2020 рік чоловіка судили більше 10 років. Він сидів та мав умовний термін.

У лютому 2021 року Автозаводським районним судом м.Кременчука засуджений з випробуванням та встанвленням іспитового строку терміном на 1 рік.

А от далі - чи не втримався, чи щось підозріле сталося....

Обвинувачений 22.09.2021 року о 13:02 годині, знаходячись в магазину «АВРОРА» ТОВ «Вигідна покупка» по просп.. Лесі Українки, буд. 45-А м.Кременчука, реалізовуючи свій злочинний умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, діючи з корисливих мотивів, таємно, повторно, шляхом вільного доступу, взяв з торгівельного прилавку два комплекти жіночої спідньої білизни марки «SIHO» вартість яких складає 298,34 грн., та один комплект «Body shaping» вартість якого складає 149,17 грн., та заховавши їх під куртку, виніс товар за територію магазину повз касу.

З місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, чим завдав матеріального збитку ТОВ «Вигідна покупка» на загальну суму 447,51 грн.

Суд вирішив:

Затвердити угоду про визнання винуватості від 30 вересня 2021 року, укладену між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Ярмишко А.С. та обвинуваченим.

Визнати винним ОСОБА_1 за ч.2 ст. 185 КК України і призначити йому узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості від 30.09.2021 року покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік.

Відповідно до ч.1 ст. 71 КК України, за сукупністю вироків, приєднати частково невідбуте покарання за вироком Автозаводського районного суду м.Кременчука від 15.02.2021 року та остаточно призначити ОСОБА_1 покарання у виді 1 року 1 місяця обмеження волі.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію даного вироку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...