• Главная
  • У Кременчуці судили чоловіка, який зірвав золото з перехожої
10:39, 29 октября 2021 г.
Надежный источник

У Кременчуці судили чоловіка, який зірвав золото з перехожої

У Кременчуці судили чоловіка, який зірвав золото з перехожої

Справа № 524/8274/21 розглядалася в суді днями.

13 жовтня 2021 року. Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі: головуючої судді - Пальчик О.О. розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці Полтавської області кримінальне провадження № 12021170500001215 від 09.08.2021 року по обвинуваченню уродженця с. Нижня Ланна, Карлівського району, Полтавської області, українця, освіта середня спеціальна, не одруженого, не працюючого.

Чоловік вже був двічі засуджений умовно. Третій раз його знову потягнуло на кримінал.

07.08.2021 року близько 17 год. 20 хв. перебуваючи по пр. Свободи неподалік буд. 39/43 м. Кременчука побачив потерпілу і у нього виник злочинний умисел направлений на відкрите викрадення чужого майна. Реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на відкрите заволодіння чужим майном, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, повторно, маючи корисливий мотив на заволодіння майном потерпілої, відкрито викрав, шляхом ривка, зірвавши із шиї  золотий ланцюжок 585 проби вагою 8,570 г разом із золотим хрестиком 585 проби вагою 2 г., завдавши останній матеріальної шкоди на загальну суму 12 536 грн. 20 коп.

Після вчинення злочину, з місця скоєння злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Свою вину у скоєні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, пояснивши про обставини що відповідають вступній частині вироку. Цивільний позов потерпілої визнав повністю.

Потерпіла підтвердила обставини вчинення кримінального правопорушення, пояснила, що шкода їй не відшкодована, у зв`язку з чим вона подала до суду позовну заяву.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.186 КК України і призначити йому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_2 від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на один рік, поклавши відповідно до ст. 76 КК України обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Цивільний позов потерпілої задовольнити повністю, стягнувши 12 536 грн. 20 коп. в рахунок відшкодування майнової шкоди завданої злочином та 5 000 грн. на відшкодування моральної шкоди, а всього 17 536 грн. 20 коп.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...