• Главная
  • Арбалетчиця-нападниця не підлягає кримінальній відповідальності, - Прокуратура
10:16, 30 октября 2021 г.
Надежный источник

Арбалетчиця-нападниця не підлягає кримінальній відповідальності, - Прокуратура

Арбалетчиця-нападниця не підлягає кримінальній відповідальності, - Прокуратура
На сайті Прокуратури Полтаської області прокоментували справу арбалетчиці, яка здійснила напад на вчителів.
Правоохоронці заявляють, що дівчина не підлягає кримнальній відповідальності.
Щодо колишньої учениці Полтавської школи, яка напала на вчителів з арбалетом, до суду направлено клопотання про застосування примусових заходів медичного характер.

Полтавською окружною прокуратурою до суду направлено клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно 19-річної жительки Полтави за фактом вчинення закінченого замаху на умисне вбивство двох осіб (ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 6 вересня цього року колишня учениця комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради» зайшла у приміщення навчального закладу та з арбалета Man Kung «МК-150 AIR», заздалегідь придбаного в мережі «Інтернет», вистрілила у двох педагогів. Унаслідок інциденту вчителі отримали травми. 

Відповідно до висновків експерта у момент вчинення суспільно-небезпечного діяння дівчина не могла усвідомлювати своїх дій та керувати ними, тому вона не підлягає кримінальній відповідальності.

До відома: відповідно до ч. 2 ст. 19 Кримінального кодексу України не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільно небезпечного діяння, передбаченого цим Кодексом, перебувала в стані неосудності. До такої особи за рішенням суду можуть бути застосовані примусові заходи медичного характеру.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...