• Головна
  • Мельник не є замовником вбивства мера Бабаєва та судді Лободенко, - суд
11:23, 11 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Мельник не є замовником вбивства мера Бабаєва та судді Лободенко, - суд

Мельник не є замовником вбивства мера Бабаєва та судді Лободенко, - суд

Редактори газети «Автограф» писали неправдиву інформацію і порушували закон України, називаючи директора телекомпанії "Візит" замовником вбивства мера Олега Бабаєва - такий висновок зробив суд.

Тепер газета "Автограф" має спростувати цю інформацію.

Про це повідомляють журналісти "Кременчуцька Газета"

Справа ж стосовно обвинувачених у вбивстві Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка триває. І до висновку суду на них розповсюджується презумпція невинуватості.

10 жовтня у Крюківському райсуді відбувся розгляд цивільної справи про захист честі, гідності, ділової репутації, презумпцію невинуватості.

 Олександр Крижановський, Ігор Куник та Олександр Мельник, були позивачами у справі проти редакції газети «Автограф», Громадської організації «Асоціація гуманітарно - інформаційних технологій», головного редактора газети «Автограф» Романа Кацая.

Позивачі вимагали спростувати поширену газетою «Автограф» інформацію в численних номерах, де позивачів називали замовниками та виконавцями вбивств Олега Бабаєва та судді  Олександра Лободенка.

Адвокат Руслан Лазоренко приводив цитати, які які вимагали спростувати: «Мельник замовив вбивство Бабаєва...Власник «Візиту» Мельник замовив вбивство судді...Мельник замовив і давав кошти за вбивства... Тамара Мельник переконала чоловіка, щоб той пішов на вбивство... Піддубна підтримує вбивць - Мельника та «Візит»...».

Відбувається цькування Мельника та інших обвинувачених. Це робиться свідомо! Редакція застосовує маніпуляції і зомбування, бо пише постійно про це,- заявив адвокат Руслан Лазоренко.

Суддя позов задовольнив частково і зобов'язав редакцію визнати недостовірною надруковану інформацію, де позивачів називали «замовниками та виконавцями вбивств; зобов’язав «Автограф» спростувати недостовірну інформацію. Редакція має спростувати інформацію надрукувавши тираж газети у тій кількості, в якій було поширено неправдиву інформацію.

В задоволені інших позивних вимог суддя позивачам відмовив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...