• Головна
  • МОЗ: Випробування на українцях замовив Китай та Німеччина, а спонсор - США
15:36, 11 листопада 2021 р.
Надійне джерело

МОЗ: Випробування на українцях замовив Китай та Німеччина, а спонсор - США

МОЗ: Випробування на українцях замовив Китай та Німеччина, а спонсор - США

МОЗ видало наказ, яким дозволило проводити на українцях експеримент. Випробування замовив Китай та Німеччина, а спонсором проекту виступає США.

На госпіталізованих хворих будуть експериментувати, застосовуючи при лікуванні препарат, який раніше на живих людях в інших країнах не випробувався.

Згідно з наказом міністерства, в Україні випробуватимуть китайський препарат «Проксалутамід». Його випробування проходитимуть у рамках 3 фази дослідження ефективності та безпеки ліків у госпіталізованих пацієнтів із COVID-19. Спонсором випробувань виступили США.

Також апробацію пройде німецький препарат «COR-101». Це дослідження у межах 2 фази випробувань у паралельних групах, яке вперше проводиться із застосуванням препарату у людини. У цьому випадку вивчатимуть безпеку, переносимість, фармакокінетику, фармакодинаміку та ефективність препарату.

Ляшко підписав Наказ Про проведення клінічних випробувань та затвердження суттєвої поправки до протоколу клінічного випробування лікарського засобу, призначених для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. Дозволити проведення клінічних випробувань лікарських засобів, призначених для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19), згідно з додатками (1 – 2).

2. Внести суттєву поправку до протоколу клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19), згідно з додатком 3.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Комаріду О.О.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #медики #коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...