• Главная
  • Як на Полтавщині кредитні кошти залучали: губернатор області ділився досвідом
11:20, 20 ноября
Надежный источник

Як на Полтавщині кредитні кошти залучали: губернатор області ділився досвідом

Як на Полтавщині кредитні кошти залучали: губернатор області ділився досвідом

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов і голова обласної ради Олександр Біленький провели зустріч в онлайн-форматі з керівництвом і депутатським корпусом Житомирської обласної ради і поділилися досвідом із питань залучення кредитних коштів на ремонт доріг місцевого значення на Полтавщині.

Участь у заході також узяли директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан, директор Департаменту фінансів ОДА Павло Кропивка.

«Питанням отримання запозичень із державного банку на ремонт місцевих доріг займалися з 2020 року. Перше запозичення в розмірі 515 мільйонів отримали торік, друге – 270 мільйонів – у 2021-му. Терміни кредитування – 4,5 року. Депутати ці ініціативи підтримали, адже розуміють, що автошляхи потрібно робити швидше, ніж це дозволяє дорожній фонд», – зазначив Олег Синєгубов.

Залучені кошти спрямували на капітальний ремонт дороги Чорнухи – Лубни, яку повністю оновили, всі 35 кілометрів. Друге запозичення направлять на капремонт ділянок автошляхів Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч та Мала Рублівка – Рунівщина.

«Перше голосування було незвичним, але ми його пройшли, як і згодом етап другої лінії кредитування. Є розуміння депутатського корпусу, що це потрібні речі. Дороги, на які залучені запозичення, протилежні на карті області й зачіпають інтереси низки громад. Тому резонансу серед депутатів не було. Вони підтримали питання на профільних комісіях і в сесійному залі», – розповів Олександр Біленький.

Олег Синєгубов додав, що в регіоні прийнята Програма розвитку місцевих доріг в Полтавській області на 2020-2024 роки. Проаналізований стан автошляхів, необхідність ремонту, пріоритетність із точки зору логістичних маршрутів, медреформи, транспортних і культурних питань, кількості населення, зношеності доріг, протяжності. Визначена черговість ремонту.

«Цього року запровадили ініціативу зі співфінансування ремонтів місцевих доріг із місцевих бюджетів. Це дозволило залучити у поточному році до дорожнього фонду близько 200 мільйонів гривень. Коли є співфінансування з громад, звісно, пріоритетність зростає, оскільки є розуміння та свідоме ставлення до вирішення питання органів місцевого самоврядування», – додав Олег Синєгубов.

Представники Житомирщини подякували за надану інформацію й запросили керівництво Полтавщини відвідати Полісся.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#область
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...