• Главная
  • Як купити в Україні машину із США?
Новости компаний
12:04, 15 декабря 2021 г.

Як купити в Україні машину із США?

Новости компаний

Широкому колу автолюбителів відомо, що машини із США в Україні є. Громадяни, що розрізняють марки машин, бачать їх на дорогах міст. Купити в країні можна нову та вживану машину. Є ще один спосіб придбання американської машини – купить авто на аукционе США та доставити в Україну порт Одеси. Відомі компанії, наприклад Марлин в Киеве, головний вид діяльності яких - купівля і доставка авто з Америки за договором з клієнтом - покупцем.

Як купити в Україні машину із США?, фото-1

Чому розумно купити машину зі США, а не з Європи?

Доцільність покупки машини США пояснюється такими причинами.

  • Початкова вартість американських машин нижче, вживані машини зі США з урахуванням витрат на доставку та оформлення виявляються дешевшими за європейські.
  • Якість складання автомобілів на підприємствах США краща, ніж у Європі. Умови експлуатації більш комфортні - краще дороги, страхові фірми стежать за тим, щоб ремонти проводилися вчасно. Прийнято в цій країні міняти машини кожні 3-5 років, завдяки чому вибір на ринку старих машин завжди великий, на аукціони потрапляють менш заїжджені машини, ніж в інших країнах.
  • На аукціонах пропонуються досить нові моделі, розкид цін великий і покупець може вибрати для себе відповідний варіант авто за параметрами, технічними характеристиками та ціною, для нього доступною.
  • Серед виставлених машин на аукціоні бувають представлені екземпляри з невеликим пробігом, з незначними ушкодженнями.
  • Існує практика допуску учасників торгів до бази даних транспортного Держдепартаменту, де зафіксовано історію експлуатації, кількість минулих власників, ДТП та інші аварії, в яких побувала машина, виставлена ​​на продаж.

Купівля машини має бути законною та надійною

Як правило, купівля машини на аукціоні та доставка її до порту Одеси здійснюється із залученням компанії, яка спеціально займається таким бізнесом. Співробітництво з фірмою оформляється договором. Купівля машини через аукціон - незмінне правило, що діє в США, оскільки купувати машини у приватних осіб не дозволено. Компанія, що займає покупкою автомобілів на аукціонах, оформляє бізнес-ліцензії та допуски до закритих торгів.

На всіх етапах купівлі-транспортування компанія підтримує цілодобовий зв'язок із клієнтом-покупцем. Шлях проходження машини: з аукціону на спеціальному транспорті – до порту відправлення, звідти морем на вантажному судні до Одеси. Після оформлення необхідних документів автомобіль може бути представлений покупцю або доставлений в будь-яке місто України. Усі деталі доставки обумовлюються у договорі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...