![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
16:20, 15 грудня 2021 р.
Надійне джерело
Олег Синєгубов більше не губернатор Полтавської області
![Олег Синєгубов більше не губернатор Полтавської області Олег Синєгубов більше не губернатор Полтавської області](/dist-assets/images/cap.jpg)
Олег Синєгубов вже не губернатор Полтавщини. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.
«Сьогодні Кабінет Міністрів затвердив мою кандидатуру на посаду голови Харківської ОДА. Дякую за підтримку та довіру!
Прекрасно розумію, що це велика відповідальність. Я знайомий із ситуацією на Харківщині, знаюся на проблемах, які накопичилися. Маю позитивний досвід роботи в Полтавській ОДА, тому імплементуватиму його, враховуючи особливості Харківської області.
За два роки роботи на Полтавщині нашій команді вдалося зробити чимало, ми організували ефективну роботу в облдержадміністрації. Для мене важливо, щоб усі позитивні зміни збереглися.
Ми прийняли Стратегію розвитку області – це комплексний документ із чіткими цілями, завданнями – добудували та запустили ті об'єкти, в реалізацію яких уже ніхто не вірив; гідно пройшли всі хвилі коронавірусу; наростили темпи вакцинації до одних із найкращих показників у країні. Крім того, нам вдалося суттєво покращити ситуацію з дорогами. Також запланували низку проєктів, які позитивно впливатимуть на розвиток області. Впевнений, що команда не зменшить темп і далі працюватиме для полтавців», - прокоментував своє призначення О.Синєгубов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...