• Главная
 • Монтаж сантехніки та проведення в приватному будинку з нуля. З чого почати?
Новости компаний
17:20, 17 декабря 2021 г.

Монтаж сантехніки та проведення в приватному будинку з нуля. З чого почати?

Новости компаний

Термін «сантехніка» достатньо часто можна почути в нашому повсякденній життєдіяльності. Дане поняття відноситься до значно ємких та використовується у відношенні до досить великого списку обладнання. Сантехніка у приватному будинку – це сукупність ванн, душових боксів, біде, кранів, змішувачів, унітазів, запірної арматури, сіфонів, труб та інших виробів, які мають відношення до водопроводу або каналізації, без чого неможливо уявити комфортне життя будь-якої сучасної людини. Будинок наповнений безліччю інженерних систем. Водопровід та каналізаційна мережа відносяться до важливіших комунікацій. В цій статі ми розберемо самі важливі питання монтажу.

Монтаж сантехніки та проведення в приватному будинку з нуля. З чого почати?, фото-1

Схема прокладання інженерних систем

Для того щоб скласти інженерний проект об’єкту, треба провести ґрунтовну підготовку до всіх необхідних робіт:

 • Виявити джерело водопостачання. Для приватного будинку за містом на територіях, де немає можливості підключитись до централізованого постачання води, забір може відбуватись з колодязів, створеної свердловини або близьких водоймищ.
 • Розробити інженерно-топографічний план ділянки, а також провести аналіз складу ґрунтів та глибини розташування ґрунтових вод.
 • Розрахувати обсяги води, який необхідно подати на добу, та кількість стоків, що відводяться. Ці параметри потрібні для вибору інженерної сантехніки приватного будинку.
 • Вирішити, яка очисна споруда використовуватиметься для водопостачання приватного будинку. Найкращим варіантом виглядає встановлення готових септиків, що випускаються різними сантехнічними брендами. У деяких випадках, через характеристики ділянки та рівня ґрунтових вод, може знадобитися монтаж локального очищення або створення септиків.

Після проведення перелічених вище робіт професіонали підбирають потрібне обладнання та відповідні сантехнічні вироби для будинку, а також складають детальний проект систем водопостачання та каналізації.

Особливості монтажу сантехніки

Всі роботи потрібно починати з водопроводу, оскільки наявність води потрібна вже на етапі будівництва приватного будинку. В даній ситуації потрібно вирішити питання постачання холодної води на об’єкт. Крім того можливо вмонтувати опалювальний котел, установка якого є відносно простою задачею.

Для створення водопровідної системи у будинкові потрібні сантехніка, матеріали та спеціальні інструменти:

 • запірна арматура;
 • труби ПВХ;
 • насоси;
 • ключі;
 • плоскогубці;
 • лопата;
 • болгарка.

Перед тим, як монтувати сантехніку в приватному будинку, необхідно розібратись, які види сантехнічного обладнання буде встановлено. Саме від них в більшій мірі залежить складність монтажу.

Кому варто довірити виконання всіх робіт

Для того, аби монтувати інженерні комунікації в приватному будинку, необхідно звернутись до досвідчених спеціалістів з високим рівнем кваліфікації. Сама робота по монтажу та підключенню сантехніки вимагає виконання у відповідності з вимогами всіх нормативів. В даному питані завжди готовий допомогти сантехнік в Києві від спеціалізованої компанії, яка надає дані послуги. Крім того, якщо у вас є проблеми з електропроводкою, то краще за все зробити виклик електрика в Києві, який здатен вирішити всі питання. Задовольнити всі вимоги та нормативи можуть тільки досвідчені електрики та сантехніки, які виконують всі роботи під інженерним наглядом. Крім того, вартість даних послуг знаходиться на конкурентоспроможному рівні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...