• Главная
  • Що робити медикам, яким "уріжуть" ставки, щоб уникнути оплати підвищеної зарплати
11:24, 22 января
Надежный источник

Що робити медикам, яким "уріжуть" ставки, щоб уникнути оплати підвищеної зарплати

Що робити медикам, яким "уріжуть" ставки, щоб уникнути оплати підвищеної зарплати

З 1 січня встановлений рівень мінімальної заробітної плати у державних та комунальних медичних закладах на рівні 20 тис грн для лікарів та 13,5 тис грн для середнього медичного персоналу.

Утім, деякі керівники комунальних установ почали переводити своїх працівників на пів ставки, пояснюючи це нібито відсутністю коштів.

Міністр Охорони здоров'я повідомив, що робити медикам, якщо їх будуть примусово переводити на половину ставки, щоб уникнути оплати підвищеної зарплати.

Якщо медика примусово переводять на пів ставки, МОЗ радить звертатися на гарячу лінію, яка має запрацювати найближчим часом.

Про це Віктор Ляшко розповів журналістам, інформує ТСН.ua.

"Від наступного тижня ми анонсуємо запуск гарячої лінії щодо виплати заробітної плати медичних працівників. Кожен випадок буде розглядатися. Якщо в лікаря первинної ланки понад 70% підписаних декларацій від нормативної, він отримує 20 тисяч. Якщо в них по 300-400 декларацій замість 1800, не можна їм платити таку ж зарплату... ", - сказав Ляшко.

Ляшко висловив упевненість, що комунальні установи здатні наразі виплачувати своїм медпрацівникам зарплату у 13-20 тис. грн.

"У них фінансів, щоб платити зарплату у 13-20 тис. грн, вистачає", - вказав Ляшко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#медики
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...