• Главная
  • Школи Кременчука перевели на дистанційне навчання
11:44, 28 января
Надежный источник

Школи Кременчука перевели на дистанційне навчання

Школи Кременчука перевели на дистанційне навчання

У закладах освіти Кременчука учнів переводять на дистанційну форму освіти.

 27 січня 2022 року регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання.

Усе ніби через погіршення у Кременчуці  епідеміологічної ситуації.

Заступник міського голови Ольга Усанова та директор департаменту охорони здоров’я Максим Середа зазначили, що епідеміологічна ситуація у Кременчуці щодня погіршується. Директор департаменту освіти Геннадій Москалик повідомив, що у навчальних закладах міста протягом поточного тижня значно збільшилася кількість дітей, які хворіють. Якщо на початку тижня школи відвідувало близько 90 % учнів, то на сьогоднішній ранок лише 55%.

Щоб перервати ланцюг передачі інфекції у дитячих колективах,  наразі доцільно перевести навчальні заклади міста у режим роботи  з використанням технологій дистанційного навчання, в тому числі і учнів молодшої школи, з 1 по 11 клас не менш ніж на 2 тижні.

Враховуючи думку фахівців, члени комісії прийняли рішення про  переведення у режим роботи  з використанням технологій дистанційного навчання з 31.01.2022 терміном не менше двох тижнів комунальних закладів освіти, культури, спорту та позашкілля. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школа #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...