• Главная
  • Як на Кременчуччині справжнісінького німця впіймали і засудили
08:01, 29 января
Надежный источник

Як на Кременчуччині справжнісінького німця впіймали і засудили

Як на Кременчуччині справжнісінького німця впіймали і засудили

10 січня 2022 року у Кременчуці судили уродженця Німеччини.

Про це йдеться у реєстрі судових справ.

 Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі Головуючого судді - Колотієвського О.О. розглянув у відкритому судовому засіданні, в залі суду в м. Кременчуці матеріали кримінального провадження по справі за ч. 1 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Судили уродженця м. Магдебург Німеччина, німця, громадянина України, з середньою-неповною освітою, безробітного, дітей на утриманні не має, не одруженого.

Суд встановив, що 14.10.2021 року, близько 06 години 00 хвилин, німець був вдома, як йому спало на думку вчинити злочин, спрямований на таємне викрадення чужого майна.

Після роздумів чоловік вирішив демонтувати дві секції паркану які належать садовому товариству «Шляхмашівець», що знаходяться неподалік будинку за місцем його мешкання.

Так і зробив: викрав дві секції паркану належних садовому товариству «Шляхмашівець», вартістю 790,00 грн. відповідно до висновку судово- товарознавчої експертизи.

Німець в судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального проступку визнав повністю та суду пояснив, що вчинив його за вищевикладених обставин.

Суд визнав пом`якшуючу покарання обставину - щире каяття обвинуваченого, активне сприяння розкриттю проступку.

Обставини, що обтяжують покарання обвинуваченого судом не встановлені.

Суд ухвалив визнати винним  німця у вчиненні кримінального проступку передбаченого ч.1 ст. 185 КК України, призначивши покарання у виді 1 року обмеження волі.

На підставі ст. 7576 КК України звільнити  ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік та покласти на нього обов`язок повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання, та періодично з`являтися для реєстрації до цього органу.

Речові докази по справі:

- одну металеву секцію паркану довжиною 2,5 висотою 1,5 м вагою 50 кг - залишити за належністю законному представнику СТ «Шляхмашівець» ОСОБА_2 .

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...