• Главная
  • Яйця Полтавщини нарешті поїдуть за кордон: у Сінгапур та Ізраїль
11:55, 29 января
Надежный источник

Яйця Полтавщини нарешті поїдуть за кордон: у Сінгапур та Ізраїль

Яйця Полтавщини нарешті поїдуть за кордон: у Сінгапур та Ізраїль

З 17 січня Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України, які діяли з грудня 2020 року у зв’язку з виявленням на території нашої країни випадків високопатогенного грипу птиці.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба у Полтавській області.

З січня 2022 року Полтавські  птахофабрики  експортуватимуть свою продукцію, у тому числі і яйця птиці, за кордон.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  перевіряють дотримання  на  птахофабриках Полтавщини вимог країни Ізраїль, Держави Сінгапур та Законів України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про ветеринарну медицину», «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

Продукція птахівництва складає вагому частку українських товарів, які експортуються до ЄС. Тому зняття обмежень Європейським Союзом має дуже важливе значення для наших експортерів. Ухвалене  рішення дозволяє відновити експорт продукції птахівництва з усієї території країни.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#держпродспоживслужба
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...