
07:47, 24 квітня 2022 р.
Надійне джерело
Збірна України з боксу здобула перше місце на чемпіонаті Європи серед молоді

У змаганнях, які відбувалися 14-22 квітня у Софії (Болгарія) під егідою Європейської конфедерації боксу, брали участь понад 400 спортсменів із 40 країн світу. За підсумками турніру найкращою командою було визнано збірну України.
Наші хлопці й дівчата завоювали 9 медалей: 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові. Другою командою в заліку стала збірна Англії, боксери якої здобули 7 нагород, 4 з них – золоті. Трійку найкращих замкнули представники Ірландії. У їхньому доробку 8 нагород, зокрема 3 золоті.
Про це повідомляє прес-служба ОП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
12:19, 19 червня
08:45, 9 червня
12:19, 19 червня