
16:06, 4 травня 2022 р.
Надійне джерело
Заступниця міністра відвідала зруйновану ворогом Кременчуцьку ТЕЦ

У Кременчуці побувала заступниця міністра розвитку громад та територій України.
Наталя Хоцянівська відвідала Кременчук і поспілкувалася з міським головою.
Обговорили першочергові заходи, а також питання фінансування відбудови ТЕЦ. Щиро вдячний пані Хоцянівській за підтримку!
"Переконаний, що допомогою Президента і Уряду 180 тисяч кременчужан не залишаться без опалення у наступному сезоні." , - написав міський голова на своїй сторінці у соцмережі ФБ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня