• Главная
  • Для кременчуцьких підприємців спростили процедуру отримання дозволу на торгівлю
12:06, 13 мая
Надежный источник

Для кременчуцьких підприємців спростили процедуру отримання дозволу на торгівлю

Для кременчуцьких підприємців спростили процедуру отримання дозволу  на торгівлю

Для кременчуцьких підприємців спростили процедуру отримання дозволу на розміщення стаціонарних (павільйонів, кіосків, літніх майданчиків біля ресторану, кафе, бару тощо) і пересувних (лотків, палаток, розносок, торгових автоматів тощо) тимчасових споруд.

Так, рішенням міськвиконкому від 12.05.2022 щодо  переліку послуг, які надаються через ЦНАП включено комплексну послугу 99-01 «Видача погодження про продовження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на об’єктах благоустрою на території Кременчуцької міської територіальної громади у період воєнного стану в Україні», яка надаватиметься спільно з Управлінням містобудування та архітектури, Управлінням розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики, Управлінням культури і туризму.

Звернувшись до будь-якого зручного відділення Кременчуцького ЦНАП представник бізнесу як суб’єкт комплексної послугиотримає:

рішення про погодження продовження розміщення тимчасової споруди на об’єкті благоустрою на договірних засадах,

аспорт прив’язки тимчасової споруди,

додаткову угоду до договору щодо пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою.

Для зручності, продовжують діяти послуги, що передбачають послідовне замовлення: викопіювання з плану міста, оформення паспорта прив'язки, погодження розміщення на об’єктах благоустрою СТС/ПТС й узгодження їх режиму роботи.

Р.S. Спрощена процедура продовження дозволу передбачена рішенням сесії Кременчуцької міської ради від 29.04.2022 «Про затвердження Тимчасового порядку продовження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на об’єктах благоустрою на території Кременчуцької міської територіальної громади у період воєнного стану в Україні».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#торгівля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...