
09:52, 19 травня 2022 р.
Надійне джерело
Укрзалізниця назбирала окупантів з "нормальною долею" та намагається повернути матерям

Нормальна доля окупанта - бути знищеним. Саме так вважають представники Укрзалізниці, яким отакі "з нормальною долею" завдають клопоту. Тіла загиблих окупантів вже третій місяць зберігаються в спеціальних вагонах, але російська сторона не квапиться повернути своїх на батьківщину. Тож послугу зберігання та транспортування довелося рекламувати у відеороліку. Через ЗМІ російських батьків просять забрати тіла своїх синів, або дружин - своїх чоловіків.
Укрзалізниця, виконуючи гуманітарне право, повідомляє про зберігання тіл російських солдат.
"Доставляємо та збергіємо будь-який вантаж.
Укрзалізниця відповідно до норм гуманітарного права вже третій місяць зберігає сотні тіл російських солдат у рефрижераторних вагонах, щоб повернути матерям і дружинам.
Звертаємось до росіян: ми знаємо, що ви це читаєте. Ваш вантаж 200 чекає."
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
08:45, 9 червня
21:20, 14 червня
31