• Головна
  • Депутат розповів кременчужанам, як встановити автономне газове опалення
09:09, 21 травня
Надійне джерело

Депутат розповів кременчужанам, як встановити автономне газове опалення

Депутат розповів кременчужанам, як  встановити автономне газове опалення
Депутат Кременчуцької міської ради Денис Терещенко повідомляє про альтернативу системі опалення, яку пропонує міська влада. За його словами, кременчужани можуть встановити у своїх будинках газове опалення. Для цього потрібно пройти певні процедури, порядок яких депутат виклав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.
Алгоритм дій для відключення споживачів від центрального опалення (далі – ЦО) та улаштування газового опалення, Терещенко називає наступний:
1. Створення та проведення засідання ініціативної групи у складі не менше трьох співвласників багатоквартирного будинку
2. Оповіщення всіх співвласників про проведення загальних зборів за 10 календарних днів до дати проведення зборів
3. Проведення зборів співвласниками будинку стосовно відключення від ЦО, заповнення протоколу та прийняття рішення. Рішення має бути прийняте голосами власників квартир (кількість голосів має бути більше 75% від загальної площі будинку!). Співвласники, що були відсутні під час зборів, мають право повідомити про своє рішення шляхом проведення письмового опитування протягом 15 календарних днів з дати проведення загальних зборів.
На загальних зборах має бути обрано уповноважену особу від будинку, яка матиме право на подання документів щодо відключення від ЦО до органів місцевого самоврядування.
Для обрання головуючого достатньо більше 50% голосів присутніх на зборах співвласників
4. Оформлений протокол, уповноважена особа, передає до Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, разом із заявами до міжвідомчої комісії (далі – Комісія), від кожного співвласника, на відключення від мережі ЦО та улаштування індивідуального опалення з обов'язковим зазначенням причини відключення
5. Комісія приймає рішення щодо відключення будинку та надає копію рішення заявнику (уповноваженій особі)
6. Кожен власник квартири з копією рішення Комісії та копіями відповідних документів (копія документа, що посвідчує особу заявника; технічний паспорт на квартиру; документ, що підтверджує право власності на житло; акт технічного стану димо-вентиляційного каналу) звертається до ПрАТ "Кременчукгаз" для отримання технічних умов та розроблення проєкту реконструкції газопостачання
7. Після отримання Робочого Проєкту (проектної документації) від ПрАТ "Кременчукгаз", необхідно звернутися до проєктної організації/проєктанта (який обов'язково повинен мати кваліфікаційний сертифікат згідно з чинним законодавством) для розробки проєкту реконструкції системи опалення квартири
8. Необхідно звернутися з письмовою заявою, в довільній формі, до надавача послуг з ЦО про рішення щодо відокремлення від ЦО, до заяви додається копія витягу з протоколу засідання Комісії.
9. Відключення будівлі від ЦО здійснюється надавачем комунальної послуги або суб'єктами, які мають ліцензію на провадження такого виду робіт, після узгодження дати та часу виконання робіт з надавачем послуги
10. Маючи готові Робочі Проєкти з реконструкції газопостачання та реконструкції системи опалення можна приступати до проведення робіт з реконструкції та монтажних робіт з улаштування індивідуального опалення. Виконавцем має бути організація, яка має дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.
Для довідки
1. Вартість проєктних робіт станом на серпень 2019 року:
- з реконструкції газопостачання ПрАТ "Кременчукгаз" – 1800,00 грн;
- з реконструкції системи опалення проєктної організації – 2800,00 грн.
2. Вартість виконання робіт з реконструкції газопостачання та системи опалення визначається кошторисом у робочих проєктах, у кожному випадку окремо, в залежності від об'єму робіт та кількості матеріалів.
3. Вартість котла газового одноконтурного (розрахований тільки на опалення) – 5 700,00 грн станом на серпень 2020 року.
Примітка. У разі відсутності електричного водонагрівача, ви маєте право улаштувати котел газовий двоконтурний, який розрахований на гарячу воду та опалення. Але його вартість вища від одноконтурного. Про ваше рішення необхідно сповістити перед початком виконання робіт з проєктування ПрАТ "Кременчукгаз" задля того, щоб потім не перероблювати проєкт та не сплачувати додаткові кошти за внесення коригувань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тепло #кременчук #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...