• Головна
  • Сесія міської ради відбулася у Кременчуці: які рішення прийняли
10:07, 12 червня 2022 р.
Надійне джерело

Сесія міської ради відбулася у Кременчуці: які рішення прийняли

Сесія міської ради відбулася у Кременчуці: які рішення прийняли

ВІДБУЛОСЯ ОДИНАДЦЯТЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ШІСТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

10 червня 2022 року відбулося одинадцяте пленарне засідання позачергової шістнадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

На ньому кременчуцькі депутати затвердили ряд рішень виконавчого комітету, що стосуються бюджетних та фінансових питань, важливих для забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

Розглянули та ухвалили рішення «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 квітня 2020 року «Про затвердження переліку об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та підлягають приватизації» та «Про затвердження переліку об’єктів, які належать до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади та підлягають приватизації у 2022 році у визначений спосіб, та внесення змін до рішень міської ради».

На засіданні сесії затверджено у новій редакції Програму розвитку територіальної оборони Кременчуцької міської територіальної громади.

Депутати також ухвалили рішення «Про прийняття до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади будівлі оздоровчого комплексу «Славутич» від ПАТ «Укртатнафта» та надали згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади квартири № 39 у будинку № 3 по вул. Гвардійській.

Прийнято також ряд рішень, що стосуються земельних питань, зокрема: « Про встановлення ставок та пільг податку на майно в частині плати за землю у 2023 році», «Про внесення змін до рішень органів місцевого самоврядування», « Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» та « Про надання згоди на встановлення земельних сервітутів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #кременчук #рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...