
10:27, 8 серпня 2022 р.
У Кременчуцькій ресторації «Велес» дітлахи готували піци та пухтики
Одну піцу діти готували для себе, другу — для військових. Також дітвора малювала захисникам малюнки з побажаннями перемоги.

Кулінарний майстер-клас вчергове проводила для малечі родина Шаховцевих. Подібні заходи у Кременчуці влаштовують постійно. Їх організатор — Молодіжний Парламент Кременчука у партнерстві з соціально відповідальним бізнесом. Таким чином дітей відволікають від війни. Особливо важливо це для дітей-переселенців.
На сьогодні провели уже 108 різноманітних майстер-класів, в яких взяли участь понад 1220 дітей. Дякуємо усім, хто допомагає проводити ці заходи, – повідомляють волонтери.
Щоб на один з таких майстер-класів безкоштовно потрапила і ваша дитина, слідкуйте за анонсами на сторінках Молодіжного Парламенту у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
20 грудня
11:56
16 грудня
Оголошення
20:33, 16 грудня
20:33, 16 грудня
20:33, 16 грудня
20:33, 16 грудня
20:33, 16 грудня