Пошук в єдр

Рішення судів України різного ступеню розміщені у Єдиному державному реєстрі. Це – електронна система, що збирає та зберігає дані, а методи обліку документів дають можливість легкого пошуку судових рішень та збереження їх копій в електронному вигляді для подальшого друку. Реєстр судових рішень застосовує сучасні принципи захисту інформації.

До Єдиного державного реєстру додаються рішення таких судових установ:

  • Верховний Суд України;

  • вищі спеціалізовані суди;

  • апеляційні суди;

  • місцеві суди.

Інформація, закладена в Реєстр, має довідковий характер, знаходиться під захистом авторського права та відкрита для вільного доступу (окрім судових рішень, що становлять державну таємницю).

Здійснюючи пошук в єдр судових рішень, можна знайти судові постанови, вироки, накази та ухвали у справах адміністративного, кримінального або господарського характеру, а також у цивільних справах. Пошук можна проводити по судовій інстанції, номеру справи і рішення суду, часу проведення процесу, а також вести контекстний пошук.

В Україні ведеться декілька єдиних державних реєстрів, однин із яких – єдр фізичних та юридичних осіб. За індивідуальним кодом суб’єкта можна знайти інформацію щодо реєстрації особи. Найбільший інтерес становлять дані про суб’єктів підприємницької та господарської діяльності.

Простим і дієвим способом перевірки підприємця, компанії та її директора є онлайн сервіс youcontrol.com.ua. Вам треба лише ввести десятизначний код фізичної особи-підприємця, восьмизначний код за ЄДРПОУ або назву підприємства українською мовою, і пошукова система обробить дані із десяти офіційних джерел, за якими можна провести детальний моніторинг компаніі-партнера або потенційного покупця.

Завдяки опції підключення системи youcontrol до Єдиного держреєстру судових рішень, ви можете дізнатися, як часто компанія або підприємець долучалися до судових процесів та по яким справам були фігурантами. Така інформація дозволить прийняти вірне рішення про ведення подальших партнерських стосунків для директора підприємства, оцінити потенціал майбутнього клієнта для начальника відділу збуту, проконтролювати платоспроможність контрагента для фінансового контролера і, звичайно, полегшити роботу юрисконсульта фірми та начальника служби безпеки.

Для користування пошуком youcontrol.com.ua треба зареєструватися в системі. Тоді ви отримаєте можливість налаштувати автоматичний моніторинг суб’єкта, причому будете отримувати дані про всі зміни по контрагенту, що були зроблені в державних реєстрах.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
22 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии