10:49, 27 травня
Якою буде середня профільна освіта на Полтавщині
В Україні триває освітня реформа. Наразі зміни торкнуться середньої школи, тож експерти розробляють мережу закладів профільної середньої освіти, передає resh.news.
У Полтавській області таку мережу мають сформувати 136 навчальних закладів для учнів 10-12 класів. Із них 88 — це академічні ліцеї та 48 — професійні.
Про це під час презентації проєкту мережі закладів профільної середньої освіти розповів національний експерт швейцарсько-українського проєкту DECIDE Павло Остапенко.
На Полтавщині мережа має запрацювати до 2027 року. Саме тому експерти беруть до уваги нинішню кількість школярів у 4-6 класів, оскільки саме ці діти навчатимуться вже у закладах нової мережі.
Кількість навчальних закладів для кожної громади залежатиме від кількості учнів. Один академічний чи професійний ліцей має набирати не менше 300 старшокласників. У районних центрах — Полтава, Кременчук, Лубни та Миргород — наповнюваність у ліцеях має становити понад 600 учнів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
17:15, 16 липня
06:45, 24 липня
5
12:09, 13 липня
14:29, 17 липня
88
live comments feed...