Податкові новини

1. Наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.14 №10 затверджено нову Форму податкової накладної та Порядок її заповнення. Податкові накладні за новою формою необхідно складати починаючи з 01.03.2014 р.


2. Наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.13 №678 затверджено нову Форму податкової звітності з ПДВ та Порядок її заповнення. Нова форма Податкової декларації з ПДВ та додатки до неї подаються з 01.02.2014 р.

Акцизний податок – зміни!

З 1 січня 2014 року згідно зі змінами в законодавстві, розширено базу оподаткування акцизним податком. А саме, платником цього податку стали власники ввезених на митну територію України транспортних засобів, що переобладнуються в легкові автомобілі.До підакцизних транспортних засобів віднесено автомобілі, за які при ввезенні на митну територію України не було сплачено акцизний податок і які подаються до органів внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації у зв’язку зі зміною моделі.

Акцизний податок сплачується власником авто не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ України. При зверненні до органів внутрішніх справ платники акцизного податку зобов’язані пред’явити квитанції або платіжні доручення про сплату податку з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення.

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що з1 березня 2014 року відбудеться збільшення ставок акцизного податку на спирт етиловий, інші спиртові дистиляти та спиртні напої, зокрема на спирт етиловий ставка збільшиться до 56,42 грн. за 1 літр 100-відсоткового спирту. 

Крім цього, згідно зі змінами в законодавстві, збільшаться ставки акцизного податку на тютюнові вироби. 

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

податкова налоговая НДС ПДВ акциз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
104 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии