До участі в спортивному святі «Тато, мама, я – спортивна сім’я» запрошуються сім’ї з дітьми

18 травня 2014 року о 12.00 на території парку Миру комітетом з фізичної культури та спорту Автозаводського району буде проводитись спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». До участі запрошуються сім’ї Автозаводського району з дітьми віком 2003 року народження та молодше.
Інформацію можна отримати за адресою: вул. 60-річчя Жовтня, 144 (центр ФЗН «Спорт для всіх»), контактний телефон  096 – 5820336,  050 – 0805124.
ПОЛОЖЕННЯ про проведення спортивного свята (заходу) «Тато, мама, я - спортивна сім'я» серед родин Автозаводського району, яке проводиться з нагоди Міжнародного дня матері.
І. Мета і завдання
Спортивне свято проводиться з метою:

формування свідомої потреби до занять фізичною культурою в колі сім'ї - як основної системно утворюючої сучасних соціальних пріоритетів;

 • формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом;
 • формування потреби у фізичному вдосконаленні шляхом активних занять фізичною культурою протягом усього життя;
 • спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
 • зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім'ї шляхом об'єднання зусиль для досягнення спільних цілей;
 • виявлення кращих спортивних сімей з метою формування збірної команди Автозаводського району для участі у міських та обласних змаганнях;
 • популяризація здорового способу життя.

II. Термін і місце проведення

Спортивне свято проводиться 18 травня 2014 року  у парку Миру.
Початок реєстрації учасників: о 11-30
Початок: о 12-00
Загальне керівництво та контроль за підготовкою заходу здійснюється Автозаводським районним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Безпосереднє керівництво проведенням змагань здійснюється головною суддівською колегією.
Безпосереднє проведення спортивного свята покладається на головну суддівську колегію.
Головний суддя - Грінченко Д.О.
IV. Учасники
До участі у заході допускаються всі бажаючі команди складом: дитина 2003 р.н. та молодше, мати та батько, що проживають у Автозаводському районі та своєчасно подали заявку про участь.
Кожна команда подає заявку встановленого зразка та додаткові документи, перелічені у заявці.
V. Характер заходу
Змагання - командні та проводяться згідно правил проведення змагань.
VI. Програма проведення заходу
Програма заходу передбачає п'ять естафет з м'ячами, обручами, скакалкою та спортивними кубами. Умови проведення та визначення переможців здійснює головна суддівська колегія.
VII. Безпека та підготовка місць проведення
У відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних заходів та культурно-видовищних заходів».
 • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
 • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія.

Власник спортивної споруди не менше ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати до робочої комісії акт про готовність спортивної споруди до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

Особисту відповідальність за життя та здоров'я спортсменів несуть представники команд.
VIII. Медичне забезпечення
Медичне забезпечення заходу покладається на головну суддівську колегію.
IX. Умови визначення та нагородження переможців і призерів
Родини-переможниці нагороджуються:
 • грамотами від Автозаводського районного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»;
 • солодкими подарунками;
 • квітами.
Переможці отримують право приймати участь у Полтавському обласному етапі, який відбудеться у вересні 2014 р. у Полтаві. Проїзд за рахунок Автозаводського районного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
X. Умови фінансування та матеріального забезпечення учасників
Витрати, пов'язані з організацією та проведенням районного заходу, несе Автозаводський районний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
XI. Порядок і термін подання заявок
Попередні заявки потрібно надати до 18 травня 2014 року за телефонами   (096) 582-03-36  (050) 080-51-24. Інформацію про змагання можна отримати за цими ж телефонами.
ЗАЯВКА
для сімей – учасників районного спортивного свята «Тато, мама, я - спортивна сім'я» 
Прізвище  сімї 
Адреса проживання сімї 
 
П.І.Б. батька 
Місце роботи 
Дата народження 
Контактний телефон 
П.І.Б. матері 
Місце роботи 
Дата народження 
Контактний телефон 
П.І. дитини 
Місце навчання 
Дата народження 
До анкети обовязково додається:

 • копія паспорта батька 
 • копія паспорта матері 
 • копія свідоцтва про народження дитини
Тато мама я – спортивна сім’я
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
106 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Сімейні радники – "ноу-хау" від Мінюсту, яке запроваджують по всій Україні. Це активні українці, які як волонтери допомагатимуть спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права. Ці волонтери знають, що таке домашнє насилля і або самі його пережили, або мали...
Общество
20 жовтня «Кремінь» грав з «Нікополем». Це вже друга ліга, 14 тур.На стадіоні «Електрометалург» в Нікополі було близько 400 глядачів.  «Нікополь» - «Кремінь» (Кременчук) 1:4 Голи: Мандровский 82′ - Черній 49′ 61′ 89′ Павлик 68’ На 36-й хвилині Мурашов («Кремінь») не забив пенальті  «Нікополь»: 12. Петриченко, 17. Твердоух (К), 15 Іванченко, 9. Донець (16. Катеруша), 6. Таряник, 3. Бужин (4. Дмітрієв), 18. Адаменко, 7 Шмигельський, 8. Ботвінко (14. Бейер),...
Происшествия
В Кременчуге 20 октября пострадал 2-летний ребенок. Малышу приглянулись медикаменты и он наелся таблеток нитроглицерина, которые были в свободном для него доступе. Его отвезли в детскую больницу. Состояние мальчика врачи оценили как удовлетворительное. Известно, что малыш из Автозаводского района города.
Общество
В Кременчуге жительницу города госпитализировали с подозрением на ботулизм 20 октября. Про это сообщает управление соцзащиты Полтавской ОГА. В реанимационное отделение 3 больницы попала женщина 1987 года рождения. Ей поставили предварительный диагноз: ботулизм. Состояние пациентки тяжелое. На кануне она ела рыбу. Живет в Автозаводском районе города.
Общество
Державна прикордонна служба дала роз'яснення про порядок виїзду неповнолітніх дітей за кордон. Регламентується це питання статтею 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України». Тож неповнолітні повинні мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, проїзний документ дитини, який видається дітям у віці до 18 років, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з бат...
Происшествия
Они должны были приехать в Кременчуг с гастрольным концертом. Но сегодня случилось непоправимое. В смертоносном ДТП под Киевом, погибла актриса "Дизель шоу" Марина Поплавская, сильно пострадали двое ее коллег – Егор Крутоголов и Яна Глущенко.Случилось это по причине столкновения грузовика и автобуса, который перевозил актеров "Дизель шоу". Водитель автобуса врезался сзади в в грузовик «Новой почты» и часть автобуса, где была Марина просто разорвало. Актрис...
Происшествия
В Кременчуге очередной случай падения ребенка из окна. Про это сообщили в Управлении  соцзащиты Полтавской ОГА. Так, 19 октября из окна на втором этаже выпал ребенок. Двухлетнего потерпевшего сразу же доставили в детскую больницу. В травмотологическом отделении поставили диагноз: ушиб мягких тканей лба. Слава Богу, ребенок в удовлетворительном состоянии.
Общество
Кабінет Міністрів України підвищив ціни на газ. Чим фактично загнав людей у бідність, адже днями усі товари подорожчають, - очікують українці. Ще ніколи, мабуть, Кабмін так не виправдовувався. Адже стільки статей на офіційному сайті присвячені роз’ясненням і виправдовуванням, що смішно крізь сльози. Ціни на все і так дорогі. А з підвищенням вартості газу зросте і вартість товарів, послуг, харчів. Так Гройсман пояснює, що це виконання зобов’язання перед між...
Общество
Пресс-служба полиции города Кременчуга сообщает о ДТП в котором пострадал ребенок. На улице Академика Герасимовича вечером 19 октября 10 летний мальчик ездил на велосипеде. Так внезапно он вылетел с второстепенной дороги и врезался во внедорожник. Мальчика отвезли в детскую больницу. Его состояние пока не известно.