Керівник громадської ради при Кременчуцькому міськвідділі міліції приймає громадян щопонеділка

До уваги кременчужан! Керівник громадської ради при Кременчуцькому міськвідділі міліції Володимир Клевжиць щопонеділка з 10.00 до 12.00 та з 16.00 до 17.00 години в приміщенні громадської приймальні міськвідділу міліціі за адресою – вулиця 29 вересня, 6, здійснює прийом громадян.

Окрім цього, прийом громадян щодня він проводить за адресою – вул. Чапаєва, 75а. При цьому важливо заздалегідь зателефонувати по номерам (0536)797049, 740347 та узгодити час зустрічі.

Нагадаємо, при громадській раді працює 7 комісій які здійснюють моніторинг з дотримання і захисту прав людини та роботи міліції; реформування органів МВС; вивчають питання правового, соціального та матеріального забезпечення та захисту прав працівників правоохоронних органів, ветеранів ОВС та членів їх сімей. Члени громадської ради також проводять громадську та антикорупційну експертизи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов