На Полтавщині допомагатимуть переселенцям спільно з програмами ООН

Інваліди та багатодітні сім’ї, що змушені були переселитися на Полтавщину із районів, захоплених сепаратистами, отримають одноразову фінансову підтримку, а працездатні мешканці Луганщини та Донеччини найближчим часом зможуть розраховувати на гарантоване робоче місце.

Таким є результат попередніх домовленостей, що відбулися під час зустрічі голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Бугайчука з представником Управління верховного комісара ООН у справах біженців  Надиром Мінбашиєвим.

Зустріч відбулася сьогодні, 31 жовтня, в Полтавській ОДА. В ній взяли участь усі служби, що опікуються вимушеними переселенцями.

Представник Управління верховного комісара ООН у справах біженців  Надир Мінбашиєв повідомив, що ООН готова надавати невелику фінансову допомогу на вирішення невідкладних проблем вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей, а також із Криму. Зокрема, найбільш вразливим категоріям населення – багатодітним сім’ям, батькам-одинакам та інвалідам ООН надасть одноразову фінансову допомогу в розмірі до 3 тисяч гривень на особу для вирішення нагальних проблем перед настанням холодів.

Також ООН готова оплачувати невеликі ремонтні роботи в приміщеннях, де нині мешкають переселенці (з розрахунку 3-3,5 кв.м на одну людину). Окрім того через волонтерські організації відомство Управління верховного комісара ООН у справах біженців  може надати одноразову нематеріальну допомогу (закупити одяг тощо).

Під час зустрічі такою досягнуто попередньої домовленості, що ООН спробує профінансувати програми пільгового робочого місця для переселенців. Тобто підприємства, що погодяться взяти на роботу людей із Луганщини та Донеччини, матимуть на певний час дотації від ООН та обласного центру зайнятості.

Усі служби, що опікуються проблемами переселенців, отримали від голови ОДА доручення в найкоротший термін вивчити потреби тих переселенців, які можуть отримати фінансову допомогу та скласти списки для ООН. Також департамент ЖКГ, охорони здоров’я та обласний центр зайнятості мають надати конкретні пропозиції для  фінансування ремонту житла, закупівлі ліків тощо.

Як відомо, на сьогодні на Полтавщині зареєстровано 13715 осіб – переселенців із Луганської та Донецької областей. Іх них - 403 інваліди; 87 вагітних жінок. Серед інвалідів - 58 дітей. Серед прибулих 3969 сімей, з них 2738 сімей з дітьми (в т. ч. багатодітних – 96 сімей, 10 прийомних сімей) та 2398 окремих громадян. Повернулись до місця проживання 1791 особа.

Із Криму нині в Полтавській області перебувають 492 особи (або 113 сімей, з них 97 сімей з дітьми, 5 – багатодітних сімей, в одній виховується дитина-інвалід, 16 сімей без дітей та 179 самотніх громадян. 

ООН
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов