• Головна
  • У Кременчуці визначили кращі фасади
15:14, 20 листопада 2014 р.

У Кременчуці визначили кращі фасади

Цього року у Кременчуці напередодні Дня міста було вперше  оголошено  конкурс «На кращий фасад та прилеглу територію в місті». Ідея  проведення даного конкурсу належала міському голові Олегу Бабаєву, який завжди дбав про благоустрій Кременчука.

Сьогодні ж у міськвиконкомі визначилися з переможцями конкурсу «На кращий фасад та прилеглу територію в місті». При чому долю призерів і володарів Гран-прі визначали не тільки члени конкурсного комітету, а й пересічні кременчужани, які упродовж декількох місяців в інтернетмережі оцінювали фасади номінантів.

Нагадаємо, що конкурс «На кращий фасад та прилеглу територію в місті» проводився за трьома номінаціями:

-         На кращий фасад і прилеглу територію установи, організації та підприємства;

-         На кращий фасад і прилеглу територію підприємства торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг;

-        На кращу реконструкцію та збереження фасаду будівлі ХХ століття з благоустроєм прилеглої території.

 

Як зазначили на підсумковому  засіданні конкурсного комітету, спочатку бажаючих взяти участь в конкурсі було небагато. Однак після того, як членами журі була проведена фото фіксація фасадів установ, організацій та підприємств різної форми власності  та розміщена в мережі інтернет, чимало суб’єктів господарювання подали заявки на участь в конкурсі.

За інформацією управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, за результатами голосування з урахуванням громадської думки в І –ій номінації «На кращий фасад і прилеглу територію установи, організації та підприємства» призові  місця розподіли таким чином:

1 місце - Східна прохідна заводу ПАТ «Крюківський вагонобудівельний завод». Цей номінант  отримав 1389 балів, з них 1103 - від членів комісії і  286 - громадської думки.

ІІ    місце -  Адміністративна будівля та центральна прохідна ПАТ «Кременчуцький колісний завод». Фасад цього учасника конкурсу набрав 906  голосів, з яких 866 від членів комісії та 40 від кременчужан.

ІІІ    місце – Адміністративна будівля по вул. Воровського. За підрахунками голосів, фасад цього об’єкту господарювання набрав 580 балів, з яких 481 належать  членам журі, 99 - громадянам. 

У ІІ-ій номінації «На кращий фасад і прилеглу територію підприємства торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг» учасників було дещо більше, ніж у попередній номінації. Варто відмітити, що у Кременчуці чимало об’єктів комерційного призначення заслуговують на слушну увагу, оскільки вони зі смаком оформлені як всередині, так і зовні. Члени конкурсного комітету відмітили, що і прилегла територія таких закладів оформлена відповідним чином, на ній власники закладів намагаються забезпечити комфортний відпочинок своїм відвідувачам. Серед переможців ІІ –ої номінації названі такі фасади:

1 місце – Квітковий салон «Гарди» на вул. 60 років Жовтня, 7-б. За перемогу фасаду цього торговельного об’єкту було віддано 496 голосів в інтернетмережі та 1050 балів надали члени журі.

ІІ місце – Ресторан «Чотири сезони» ( провулок Крупської, 5). В інтернеті фасад ресторану отримав 403 бали, а також 1137 балів від конкурсного журі.

ІІІ місце – Готельний комплекс «Європейський» проспект 50 років Жовтня, 35. На рахунку фасаду цього об’єкту 57 голосів від кременчужан і  1149 балів, наданих конкурсним журі.

Варто відмітити, що Положенням конкурсу «На кращий фасад та прилеглу територію в місті» передбачене обрання володарів Гран-Прі серед учасників ІІ-ої номінації. Отже, ними стали фасади ресторанного комплексу «Гостинний двір» (вул.. Халаменюка, 5-а), який у сукупності набрав 1137 балів, а також  ресторану «Хутірець» (по вул.. 60 років Жовтня, 7-б), у якого на рахунку 1050 балів. Щодо ІІI-ої номінації, то жодної заяви на участь у ній до конкурсного комітету не надходило.

Підводячи підсумки, заступник міського голови Геннадій Музика зазначив, що конкурс «На кращий фасад та прилеглу територію в місті»має стати своєрідною  даниною пам’яті Олегу Бабаєву, який був патріотом Кременчука, і робив все, щоб місто з кожним роком ставало кращим. Тож він висловив сподівання, що вже наступного року  подібний конкурс стане більш масовим. У ньому братимуть участь справжні господарі, які вкладають частку своєї душі, власні інвестиції в розбудову Кременчука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс фасадов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...