18:42, 14 января 2015 г.

Благодійність

Запорукою успішної діяльності благодійного фонду є залучення найбільшого числа учасників. Так, в роботу благодійної організації Фонд Фурсіна, крім керуючого складу, включені місцеві активісти. Зацікавленість місцевих жителів у успішному функціонуванні Фонду обумовлена заохоченнями і мотивацією з боку працівників Фонду.

На сайті благодійної організації фонд Фурсіна http://www.fondfursina.org/ можна детально дізнатися про ключових напрямках діяльності, пріоритетних завданнях і принципах.

Двері офісу, де працюють співробітники Фонду, завжди відкриті для людей. Жителі північного регіону Одещини можуть звертатися сюди з наболілими питаннями щодо покращення ситуаціі в сільськогосподарському секторі, соціальній сфері.

Вирішення проблеми відбувається негайно і ефективно. Благодійна організація надає допомогу незахищеним верствам населення: багатодітним сім'ям, інвалідам та пенсіонерам. Допомога здійснюється в забезпеченні продуктами харчування, медикаментами, опалювальними матеріалами.

На початок січня меценати Фонду Фурсіна вже надали чималу допомогу соціальній сфері. Кілька шкіл Одеської області отримали новенькі парти, нове спортивне обладнання та інвентар, щоб учні могли займатися спортом і покращувати фізичний стан.

Розвиток спортивних, творчих талантів – один з напрямків організації. В одній зі шкіл було замінено старі дерев'яні вікна на сучасні металопластикові рами. Тепер у батьків, школярів і вчителів не буде нарікань щодо холоду і низької температури в приміщенні.

Благодійна організація не залишається осторонь, коли мова заходить про переселенців з зони АТО, які приїхали до села в Одеській області. Перші сім'ї вже отримали затишні оселі від меценатів Фонду, і висловлюють величезну подяку за участь у чужій біді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...