Полтавский облсовет принял бюджет области на 2015 год с доходами и расходами 3,67 млрд.грн.

Полтавский областной совет сегодня 16 января на внеочередной сессии утвердил бюджет области на 2015 год с доходами и расходами в размере 3,67 млрд грн.

Доходы областного бюджета составляют 3,679 млрд грн., в том числе доходы общего фонда областного бюджета 3,52 млрд грн., доходы специального фонда областного бюджета 152,0 млн грн.

Расходы областного бюджета утверждены в сумме 3,67 млрд грн, в том числе расходы общего фонда областного бюджета 3,42 млрд грн., расходы специального фонда областного бюджета 250,3 млн грн.

Профицит общего фонда областного бюджета утвержден в сумме 98,379 млн грн. Дефицит специального фонда областного бюджета решено принять в сумме 98,379 млн грн.

Принятым бюджетом утвержден перечень защищенных статей расходов общего фонда областного бюджета на 2015 год по их экономической структуре: оплата труда работников бюджетных учреждений; начисления на заработную плату; приобретение медикаментов и перевязочных материалов; обеспечение продуктами питания; оплата коммунальных услуг и энергоносителей; текущие трансферты населению; текущие трансферты местным бюджетам; подготовка кадров высшими учебными заведениями I-IV уровней аккредитации.

Наибольшей составляющей доходов областного бюджета является налог на доходы физических лиц - 64,6% от доходов общего фонда. Прогнозные поступления налога составляют 364,6 млн.грн.

В структуре расходов на содержание органов местного самоуправления, которые содержатся за счет средств областного бюджета, предполагается 8 499,7 тыс. грн.

Расходы на содержание учреждений образования областного подчинения и проведение отраслевых программ на 2015 год предусмотрено 534,3 млн.грн.

Объем расходов областного бюджета на 2015 год по отрасли "Охрана здоровья" составляет 720,2 млн.грн.

Объем расходов областного бюджета на 2015 год по социальной защите и социальному обеспечению (без учета субвенций из государственного бюджета) предусмотрен в сумме 119,0 млн.грн.

Для реализации государственной политики в области семьи, женщин, молодежи и детей в областном бюджете предусмотрены средства в сумме 7,9 млн.грн.

Расходы областного бюджета по отрасли "Культура и искусство" на 2015 год предусмотрены в сумме 60 млн.грн.

Расходы на содержание учреждений физической культуры и спорта областного подчинения и реализацию программ и мероприятий в области предусмотрены в сумме 20,9 млн.грн.

бюджет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
273 просмотра в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
8 мільйонів гривень на наступний рік виділять на комунальну телерадіокомпанію. Для порівняння, на ремонт мережі водопостачання виділено 2,9 мільйонів гривень. А це за словами керівника УЖКГ Генадія Москалика темпи, з якими і 40 років не вистачить для ремонту мереж. Адже зношеність їх наразі складає 70% від загальної кількості. Що ж то за такі важливі вклади у розвиток місцевого інформаційного простору вони роблять, що потребують таких величезних грошових...
Власть
У Кременчуці дилема: Крюківський міст, який знаходиться на балансі у Укрзалізниці відремонтували у цьому році за рахунок міського бюджету міста Кременчука. Звісно не сам міст, а лише його асфальтне покриття. Так як головним у рішенні дозволу на ремонт асфальтного покриття був міський голова Віталій Малецький, то на нього прокуратура відкрила кримінальне провадження за нецільову розтрату місцевого бюджету. Адже майно Укрзалізниці виходить ремонтували за рах...
Общество
До фіналу конкурсу краси та таланту «Міс Ай Лав Кременчук-2018» залишилося майже 4 дні. Голосування на нашому сайті триватиме до 12 години 16 грудня включно. Голосуйте та підтримайте своїх фавориток. Цієї неділі в нічному клубі «Joss» відбудеться фінал конкурсу. Саме тут нагородять переможниць цього заходу.  Ми радіємо, що до нас долучається все більше і більше прекрасних дівчат. На сьогодні ми маємо 90 чарівних кременчужанок. До вашої уваги дві новенькі к...
Происшествия
У Кременчуці сьогодні сталася ДТП біля зупинки "Спартак" по маршруту 3Б. В новенький тролейбус, придбаний бюджетом міста у кредит врізалася водійка на іномарці з євробляхами. У тролейбусі відчутно було легенький поштовх та глухий звук удару. Водій вийшов, огледівся і повідомив, що у тролейбус влетіла євробляха ззаду. Тож він запропонував усім вийти, та перейти на інший тролейбус. Усі пасажири тролейбусу вийшли, а кореспондент, яка перебувала серед пасажирі...
Общество
За членство в програмі «Громада, дружня до дітей та молоді» боролися сто шістдесят міст і громад. Серед них обрали лише двадцять дві громади з різних регіонів України, серед яких і кременчуцька громада. Участь у цій програмі дасть Кременчуку додаткові кошти для реалізації молодіжних проектів. У вересні наше місто підписало Меморандум про взаєморозуміння між Кременчуцькою міською радою та представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Фонд народонас...
Криминал
Про це розповіли працівники стомат поліклініки депутату. У першій стоматологічній поліклініці розквітають побори та хабарництво, - про це заявила з трибуни на сесії міської ради депутат Оксана Піддубна.  Свій запит вона направила до управління захисту економіки в Полтавській області. До депутатки надійшов лист від працівників закладу. Ми хочемо розповісти як у стоматологічній поліклініці №1 крадуть бюджетні гроші у великих розмірах. Головний економіст прац...
Власть
На пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати підтримали запит про введення в навчальну програму шкільного навчання додаткового спецкурсу «Школа подружнього життя».  Цим спецкурсом хочуть охопити учнів старшої школи. Мета проекту – підготовка молоді до щасливого подружнього життя, навчання їх гармонійно будувати сімейні відносини, вирішувати конфліктні ситуації в родині, відповідально планувати створення сім’ї тощо. За матеріалами прес-...
Общество
Сьогодні на пленарному засіданні сесії говорили про необхідність встановлення в Кременчуці дитячих майданчиків для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Потрібно це задля можливості такою малечою корисно проводити час на свіжому повітрі, гратися разом і спілкуватися зі здоровими дітьми. Інклюзивний дитячий майданчик встановлять у парку «Придніпровський» поряд із звичайним дитячим майданчиком. За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Общество
Депутат Олександр Кальченко сьогодні під час сесії міської ради озвучив свій запит. Він наполягав на потребі відновлення артезіанських свердловин у місті Кременчуці ще у грудні 2017р. І як розповідає, отримав  заперечення - через санітарні та експлуатаційні норми це не є можливим. Що ніби то не можливо дотриматися усіх законодавчих норм для відродження питної води у колонках.  У 2018 році кременчужани неодноразово зверталися з проханням відновити джерела...