Новини компаній
09:00, 18 лютого 2015 р.

Якщо банк, то надійний

Новини компаній

Від самого початку економічної та політичної кризи в Україні перед УкрСиббанком BNP Paribas Group стояло амбітне завдання – забезпечити абсолютно стабільну діяльність попри непрості часи. І це вдається повною мірою: тільки у Полтавській області кількість клієнтів за минулий рік зросла до понад 25 тисяч.

Такий приріст – явище цілком закономірне, адже УкрСиббанк має найвищий рейтинг надійності материнської групи серед усіх банків, представлених в Україні, а також утримує статус найбільш надійного банку для депозитів за версією агентства «Стандарт-Рейтинг». До того ж, УкрСиббанк вже завершив виплати вкладникам проблемних «Реал Банку», «Форум Банку» та «Фінростбанку». А зовсім недавно банк було знову обрано Фондом гарантування вкладів для виплати відшкодування клієнтам «VAB Банку» в Полтавській, Житомирській та Сумський областях, а також клієнтам банку «Аксіома» по всій Україні.

Реальним показником відповідальності банку перед своїми клієнтами можна вважати повний розрахунок зі всіма клієнтами у Криму та своєчасне проведення абсолютно всіх операцій в умовах нестабільної ситуації на cході країни.

Крім того, УкрСиббанк сьогодні пропонує кращі на ринку пакетні умови по обслуговуванню зарплатних карток, можливість миттєвого оформлення пенсійних карток, високу якість обслуговування клієнтів у відповідності до найвищих стандартів BNP Paribas Group.

«Банки з іноземним капіталом мають перевагу у вигляді підтримки з боку материнських компаній, що робить їх менш вразливими до негативних подій на локальному ринку, – відзначає голова правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє. – Ми ніколи не прагнули зробити з українського банку французький, проте BNP Paribas – це глобальний бренд і великий міжнародний банк. Чого ми завжди прагнули, так це зробити УкрСиббанк справді європейським банком з рівнем обслуговування як у Парижі, Римі чи Стамбулі.

Чи досягли ми у цьому успіху? Судити нашим клієнтам. Але останнє дослідження GfК показує, що 52% клієнтів готові рекомендувати УкрСиббанк своїм друзям і родичам. Це найвищий показник на ринку. Тож ми на вірному шляху».

За понад півтора століття роботи на світових банківських ринках у французькій BNP Paribas Group бачили різне: від знецінення аргентинського песо на 200% за ніч до революції в Єгипті. І попри це банк не перестає розвиватися та зростати, у тому числі в Україні. Доходи Групи в 2014 році склали 39,168 млрд євро, а обсяги довірених банку депозитних вкладів населення виросли на 3,6% у порівнянні з 2013 роком.

Саме завдяки підтримці BNP Paribas Group та досвіду роботи групи в 74 країнах світу УкрСиббанк в усіх без виключень куточках нашої країни пропонує високу якість послуг, вигідні тарифи, гарантовану дохідність за депозитами та унікальні привілеї.

«Банк може гарантувати найкращі умови обслуговування платіжних карток і незмінну якість сервісу відповідно до найвищих стандартів міжнародної фінансової групи BNP Paribas, – зазначає Євген Мригін, начальник Полтавського регіонального управління УкрСиббанку. – Значною мірою саме завдяки підтримці міжнародної групи, за плечима якої півтора століття досвіду роботи у різних економічних, соціальних і політичних умовах, УкрСиббанк залишається найстабільнішим і найнадійнішим банком в Україні».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...