• Головна
  • Кременчук буде представлено Американскій торгівельній палаті
13:00, 25 лютого 2015 р.

Кременчук буде представлено Американскій торгівельній палаті

12 березня 2015 року відбудеться презентація економічного та інвестиційного потенціалу Кременчука у приміщенні Американської торгівельної палати в Україні (м. Київ).

Американська торгівельна палата є однією з найактивніших та найвпливовіших організацій серед бізнес-асоціацій, що діють в Україні. Одним з її головних завдань є представництво інтересів іноземних інвесторів, які працюють в Україні, а також сприяння появі нових інвесторів на даному ринку. Палата співпрацює з урядами інших країн, що є економічними партнерами України. Компанії-члени Палати – стратегічні та інституційні інвестори з різних регіонів та країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Азію та Україну, з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій у ринок України.

До ради директорів входять керівники представництв таких компаній, як «ПрайсуотерхаусКуперс», Європейський банк реконструкції та розвитку,                     ТОВ «Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн І», ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», ТОВ «Проктєр енд Гембл Україна», TOB «АТ Каргілл», «Кока-Кола Україна Лімітед», «IBM Україна», «ТетраПакУкраїна», ПАТ «Сітібанк», ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд», TOB «КПМГ-Україна», «Бейкер і Макензі – Сі-Ай-Ес, Лімітед», Carlsberg Ukraine,  ТОВ «Майкрософт Україна»,  Представництво   «Оракл  Недерланд Б.В.».

У рамках заходу з метою обміну діловими контактами між підприємствами та гостями будуть проведені контактні столи.

Організаторами презентації виступають виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, комунальне підприємство «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та економічного розвитку,  Американська  торговельна палата в Україні.

До участі у заході запрошуються представники промислових підприємств, харчової, машинобудівної та ІТ галузей Кременчука.

Презентація потенціалу міста – це можливість ознайомити учасників презентації  з Кременчуком, знайти нові взаємовигідні зв’язки, налагодити співпрацю, залучити інвесторів.

Захід відбудеться у приміщенні Американської торгівельної палати в Україні за адресою  вул. Амосова 12, 15 поверх, місто Київ.

Докладнішу інформацію щодо умов участі у презентації можна отримати в офісі комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за телефонами: 33013, 791603, 0679269502, e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#американская торговая палата в украине
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...