До уваги учасників АТО, бойових дій, інвалідів війни, які мають бажання отримати земельну ділянку

До уваги учасників АТО, бойових дій, інвалідів війни, членів сім’ї загиблих учасників бойових дій, які мають бажання отримати земельну ділянку у власність!

31 березня Кременчуцька міська рада прийняла рішення «Про затвердження Положення про порядок забезпечення учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції, земельними ділянками  із земель комунальної власності міста Кременчука», яким визначено порядок забезпечення земельними ділянками  цих категорій громадян.

Відповідно до цього положення передача земельних ділянок безоплатно у власність у межах норм, визначених Земельним кодексом України, проводиться один раз по видах використання:

а) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

б) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в місті - не більше 0,10 гектара.

З метою забезпечення максимальної кількості бажаючих земельними ділянками на певному масиві виділяється земельна ділянка площею орієнтовно 0,06 га.

Учасник забезпечується в межах міста Кременчука однією земельною ділянкою за обраним видом використання.

Для підготовки графічного матеріалу з позначенням місця розташування земельної ділянки, в разі, якщо земельні ділянки зарезервовані, учасники подають заяву довільної форми щодо його виготовлення на пільгових умовах з копією відповідної довідки про участь в АТО, або копією документу, що підтверджує статус учасника бойових дій, або копією посвідчення інваліда війни, або копією свідоцтва про смерть учасника бойових дій, в тому числі учасника АТО до відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (м. Кременчук, вул. Першотравнева, 1).

Заява може бути подана членом родини учасника АТО першого ступеня споріднення (батьки, другий із подружжя, діти) в інтересах учасника АТО із поданням відповідного документа на підтвердження родинних зв'язків із учасником АТО.

Заяви щодо виготовлення графічного матеріалу розглядаються в наступному порядку.

Позачергово розглядаються заяви на виготовлення графічного матеріалу та позачергово надаються земельні ділянки членам сімей загиблих учасників бойових дій, першочергове право з яких мають сім’ї загиблих учасників АТО (на сім’ї загиблого учасника бойових дій, в тому числі учасника АТО, виділяється одна земельна ділянка).

Заяви інших учасників, розглядаються в порядку жеребкування, наведеному нижче. До жеребкування допускаються учасники, які мають відповідний статус, що підтверджується посвідченням. 

Порядок надання учасникам бойових дій, інвалідам війни, а також членам сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва i обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та в оренду для городництва.

Учасники, які зареєстровані та проживають в м. Кременчуці, члени сімей загиблих учасників бойових дій першого ступеня споріднення (батьки, другий із подружжя, діти),  зацікавлені в одержанні безоплатно у власність чи користування земельної ділянки комунальної власності, або їх уповноважені представники, подають заяву встановленого зразка до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (пл. Перемоги, 2, каб. 124) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва чи городництва. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри.

До заяви додаються:
1) копія паспорта громадянина України;

2) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

3) засвідчена в установленому порядку копія довіреності – для уповноваженої особи;

4) документи, що підтверджують пільгове право:- копія посвідчення статусу учасника бойових дій;- копія посвідчення інваліда війни, що відповідає чинному законодавству;- копія посвідчення сім’ї загиблого, копія свідоцтва про смерть учасника бойових дій, в тому числі учасника АТО, та відомча довідка щодо обставин смерті.

5) інформація щодо використаного чи невикористаного права безоплатної передачі у власність земельної ділянки по бажаному виду використання (зазначена в заяві або окремо);

6) графічні матеріали, на яких зазначено бажанемісце розташування земельної ділянки та її орієнтовні розміри, що видані безкоштовно

Зразок заяви

Заступнику міського голови,

голові робочоїгрупи
Музиці Г.М.
_____________________________
(прізвище, ім’я та по-батькові громадянина)
_____________________________________________
____________________________
(адреса проживання громадянина)
_____________________________________________
_____________________________
(номер телефону)
Заява

Прошу виготовити графічний матеріал на пільгових умовах, як учаснику АТО, учаснику бойових дій, інваліду війни, члену сім’ї загиблого учасника бойових дій (необхідне підкреслити),  з метою подальшого отримання земельної ділянки у власність для_______________________________________________

___________________________________________________________________, (будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва) - обрати необхідне.
яка знаходиться  _____________________________________________________.

(обрати конкретну окрему зарезервовану земельну ділянку чи зазначити масив, в якому Ви бажаєте її отримати)

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою виконання вимог Закону України «Про звернення громадян». З правами і обов’язками щодо обробки моїх персональних даних ознайомлений.

______________                                                                         _______________

(дата)                                                                                                                                                 (підпис)                                        

выделение земли участникам ато земельный участок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
У Кременчуцькому вищому професійному училищі №7 визначали фіналістів Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності  з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Тож, протягом 16-18 квітня за звання кращого електромонтера боролися студенти з усієї України. Накращі результати продемонстував студент кременчуцького ВПУ №7 Іван Скрипников, тож увесь рік він отримуватиме стипендію Президента.
Происшествия
Автозаводский районный суд Кременчуга поставил точку в деле травмирования ребёнка в одном из кременчугских детских садов. Напомним, 23 июля 2015 года во время игр во дворе детского сада №1 5-летняя девочка ударилась о деревянную садовскую мебель и проткнула торчащим болтом череп. Врачи тогда диагностировали у пострадавшей перелом лобной кости, открытую черепно-мозговую травму и сотрясение мозга. Несколько часов девочка балансировала между жизнью и смертью....
Власть
На базе Кременчугского троллейбусного управления сформирована учебная группа из желающих освоить профессию водителя троллейбуса. Об этом сообщил руководитель отдела транспорта исполкома городского совета Руслан Ивашина. Чиновник подчеркнул, что обновление автопарка «Кременчугского троллейбусного управления», которое состоялось благодаря инвестициям Европейского банка реконструкции и развития, нуждается в расширении кадрового состава. В настоящее время ежед...
Криминал
На Полтавщині судитимуть ґвалтівника молодої дівчини. Так, до суду уже скеровано обвинувальний акт стосовно чоловіка, який зґвалтував та пограбував 18-річну дівчину у поїзді «Полтава-Ромодан». Як відомо з матеріалів справи, чоловік був раніше засуджений за зґвалтування та звільнений умовно достроково. Зловмисник, побачивши у поїзді молоду дівчину, почав її залякувати й відібрав у потерпілої мобільний телефон, а потім вчинив насильницькі дії сексуального ха...
Общество
Україна має одну з «найнещасливіших» економік світу – у першій десятці. Цей рейтинг склав Bloomberg. Агентство сумує показники інфляції та безробіття у країні, а потім суму, яку отримують у результаті порівнюють з аналогічним показником інших країн. Відтак, у 2019 році  Україна залишається на 6 місці серед 62 країн світу.  На першому місці Венесуела, яка мала гіперінфляцію та високий рівень безробіття, які у 2019 році зросли ще суттєвіше. Далі серед нещасн...
Власть
Все основания для снижения цены на газ для населения есть – и экономические, и юридические. Правительство приняло ряд решений, которые обязывают НАК «Нафтогаз Украины» снизить цену для потребителей, прежде всего, для населения. Об этом заявил премьер-министр Украины Владимир Гройсман. «Надо выполнить постановление правительства, и с 1 мая опустить цену на газ. Если менеджмент НАК «Нафтогаз Украины» этого не сделает, значит – он нечестный. А если это так, т...
Общество
Тепло пока не спешит возвращаться на Полтавщину. Синоптики снова предупреждают жителей Полтавской области о понижении температуры воздуха до 0, -2˚С. Как сообщает Полтавский областной гидрометеорологический центр, заморозки на грунте в Полтавской области ожидаются ночью и утром 19 и 21 апреля. 20 же апреля заморозки от 0 до -2˚С будут не только на грунте, но и в воздухе. Об этом сообщает пресс-центр Кременчугского горисполкома.
Власть
Национальный банк Украины готовится к подаче апелляционной жалобы на решение суда, которым отменено решение о национализации "Приватбанка". Об этом сообщили в Нацбанке. "Решение суда не вступило в законную силу и будет обжаловано Национальным банком. Мы продолжим доказывать законность действий и принятых решений регулятора в апелляционной инстанции", - сказал начальник управления претензионно-исковой работы юридического департамента Центробанка Виктор Григ...
Общество
Учора, 17 квітня, Кабмін затвердив «Порядок забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти». Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки. «Багато років поспіль питання гуртожитків у профосвіті не було визначено нормативно - заклади самостійно розробляли положення і керувалися ними під час поселення та виселення учнів. Для того, щоб адміністрації мали однакове розуміння цього процесу...
Новости по теме
Кременчугское троллейбусное управление готовит и берёт на работу водителей и кондукторов
Гройсман пригрозил увольнением руководителю НАК «Нафтогаз Украины», если цена на газ не будет снижена
Нацбанк Украины так просто не отдаст Приватбанк. Готовится аппелляция
Национализация "Приватбанка" признана незаконной. Суд вернул его владельцу
С 1 мая НАК "Нафтогаз Украины" поднимет цену на газ для населения на 15%
Дороги, развязки и светоотражающие жилеты для детей: Кабмин выделил средства на безопасность движения
Главу Областного рыбопатруля Оксану Кулинич отстранили от должности
С 27 апреля по 2 мая в Украине не будут выдавать загранпаспорта и ID-карты
Президент назначил кременчугского военного Сергея Кривоноса на ответственную должность
Как избавиться от мусора в Кременчуге. Подробная инструкция от коммунальщиков