Інформація для абітурієнтів та випускників. Проводиться набір юнаків до вищих навчальних закладів ДСНС

Шановні абітурієнти та випускники 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Кременчука ! Кременчуцьке міськрайонне управління Головного управління ДСНС України в Полтавської області проводить набір фізично розвинутих юнаків віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну освіту на навчання до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Термін навчання 4 роки. Після закінчення навчання випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенант і надається робота за місцем проживання.

До вищих навчальних закладів цивільного захисту належать :

Національний університет  цивільного захисту України (м. Харків);

Академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету  цивільного захисту України (м. Черкаси).

У вищих навчальних закладах цивільного захисту здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”, за спеціальністю 6.170203 “Пожежна безпека” та 6.170201 «Цивільний захист».

Підготовка фахівців проводиться як за державним (на повному державному забезпеченні протягом 4-х років), так і за госпрозрахунковим замовленням.

Кандидати до навчальних закладів в обов’язком порядку здають іспит з фізичної підготовки. Для вступу на навчання приймаються сертифікати відповідного рівня ЗНО за наступними предметами: математика, фізика, українська мова та література.

За довідками звертатись до керівників підрозділів ДСНС за місцем проживання та безпосередньо у відділення персоналу Кременчуцького міськрайого управління (вул. Петровського б. 35, район “Пивзаводу”), або за телефоном : 77 – 22 – 74.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
44 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов