Дуже популярними у наш час стали мотоцикли та скутери. Хоча діє закон, про те, що необхідно мати права для поїздок на цьому виді транспорту. Проте, менше його не стає. Навпаки, люди йдуть навчатися на отримання категорії, необхідної для поїздок на мотоциклах та мопедах.

Чим викликана така популярність? Усе дуже просто, мопед коштує набагато менше, ніж автомобіль, та використовує набагато менше бензину.

Купити залізного коня вам допоможе мото магазин, який пропонує широкий вибір мототехніки.

Якщо ви ще не маєте транспортного засобу, то кожний день перед вами стають проблеми, яких би ви уникли, якщо б мали засіб пересування. Придбати автомобіль може не кожна людина, проте мопед, скутер, квадроцикл, мотоцикл також дуже зручні для пересування містом та за містом.

Скутер можна вважати недорогим та зручним засобом пересування. Якщо ви вважаєте, що немає нічого особливого у ньому, то ви дуже помиляєтесь. Давайте розглянемо види скутерів.

Залежно від об’єму двигуна виділяють скутери з наступним об’єм ом:

- 50 см.куб.;

- 90-180 см.куб;

- 250 см.куб. та більше.

Скутери з найменшим об’ємом двигуна можуть розвинути не велику швидкість – 60-70 км/год. Це їх максимум, проте вони дуже маневрені та мають невеликий розмір, що дає їм перевагу у місті. Такий транспортний засіб призначений для поїздок на невеликі відстані. Також обслуговування цих сутерів найдешевше.

Скутери з середнім об’ємом  (90-180 см.куб) можуть розганятися до 90-120 км/год. Ці коні вже можуть повезти двох людей, завдяки 4-тактному двигуну.  Транспорт з таким об’ємом вже потребує реєстрації в ДАІ, також водій повинен мати права на водіння цим видом транспорту. Тому такі скутери менш популярні серед молоді.

Максі-скутери з об’ємом 250 см.куб. та більше можуть розвинути швидкість до 180 км/год. Також ці моделі мають додаткове місце для багажу, тому вони дуже зручні для поїздок за місто. Проте, дуже небагато компаній, які випускають даний тип скутерів. Молодь собі не може їх дозволити (бо на них дуже висока ціна), а більш дорослі люди краще куплять собі автомобіль, який виглядає престижно та ефектно.  

Проте існують люди, яким необхідні саме такі моделі. Це люди, які полюбляють подорожі та не бояться екстравагантних вчинків.

За виробниками скутери можна поділити на японські, китайські, тайванські та європейські. Кожен з виробників має свої плюси та мінуси. Який саме скутер обрати, повинні обирати саме ви, адже ільки ви знаєте для чого він вам потрібен.