Квартира в новому будинку – це зручно, красиво і досить дорого. Багато готові платити за метри нової житлової площі, не підозрюючи про те, які неприємності можуть чекати їх на порозі своєї квартири. Більшість забудовників обіцяють пайовикам квартири, повністю готові для проживання. У розумінні забудовника – це якісно проведені комунікації, електропроводка, хороша обробка та ізоляція. У розумінні власника квартири – це добре підготовлена квартиру з євроремонтом і вдалим плануванням. При вдалому збігу обставин будуть задоволені всі – і продавці, і покупці. Саме такі квартири в новобудовах Львів, пропонуються клієнтам. Але не завжди подібні угоди задовольняють обидві сторони.

Квартира в новому будинку не зможе задовольнити всі вимоги господарів. Найчастіше це просто придатне для проживання приміщення з непоганим ремонтом. Так, не доведеться міняти комунікації і проводку, але все інше треба буде доробляти або переробляти. Як правило, в таких квартирах встановлені сучасні металопластикові вікна та двері. Але вони не відповідають усім правилам безпеки і комфорту. Тому їх доведеться замінити на більш зручні і безпечні. Обробка поверхонь теж може не відповідати вимогам господарів. Доведеться бути готовим до того, що потрібно перефарбовувати стіни, підлогу і стелю у кожній кімнаті. А якщо захочеться перевезти свої меблі зі старої квартири в нову, то треба буде подумати і про те, щоб стиль інтерʼру відповідав очікуванням господарів. А краще всього придбати нові меблі для нової квартири.

Стати власником квартири бажають багато людей. Багато, хто живе «від зарплати до зарплати» і не можуть собі дозволити навіть і мріяти про нову квартиру. Ринок нерухомості насичений пропозиціями, багато з яких можуть здатися досить привабливими. Причому кількість бажаючих продати свою квартиру значно перевершує число бажаючих купити цю квартиру. Купуючи квартиру від господаря, потрібно враховувати безліч деталей.

Фахівці не рекомендують купувати нерухомість від неперевірених продавців і без відповідних документів. Тут велика ймовірність потрапити в руки шахраїв і втратити свої гроші.

Покупка квартири може бути досить тривалим процесом. При цьому не тільки підготовка документів, а також особистий настрій і мотивація мають важливе значення. При оформленні документів в адміністрації місцевого самоврядування найчастіше виникають проблеми з-за деяких формальностей.